Uriage Bariesun Nawilżający krem do skóry wrażliwej SPF50+, 50 ml

Marka: URIAGE
Dostępny
68,79

O produkcie

100039084

Uriage Bariesun Nawilżający krem do skóry wrażliwej SPF50+, 50 ml to połączenie bardzo wydajnego kompleksu filtrów oraz dwóch patentów dermatologicznych, które chronią skórę, zapobiegają uszkodzeniom komórek oraz fotostarzeniu powodowanemu przez promieniowanie UVA i UVB oraz światło niebieskie.

Właściwości

  • Zapobiega wysuszaniu skóry.
  • Optymalizuje fotoochronę.
  • Bezzapachowy.
  • Niewidoczne wykończenie.
  • Nieklejący.
  • Nie zatyka porów.
  • Testowany pod kontrolą dermatologiczną.      

Ten krem z bardzo wysoką ochroną  o lekkiej konsystencji gwarantuje niewidoczne wykończenie i nową przyjemność użytkowania za każdym razem, gdy jest stosowany.  Zapewnia wysokie bezpieczeństwo i wysoką tolerancję. Zapobiega uszkodzeniom komórek i fotostarzeniu.

Opracowana przez nasze laboratoria technologia Skin Shield łączy w sobie Wodę Termalną Uriage, unikalny składnik aktywny, który pomaga chronić DNA, oraz patent [TELOMERES PROTECT], który zapobiega uszkodzeniom komórek i fotostarzeniu powodowanemu przez promieniowanie UV i światło niebieskie.

Patent [BARIESUN] tworzy na skórze warstwę ochronną, która pomaga ograniczyć przenikanie filtrów UV na powierzchnię naskórka i zoptymalizować fotoochronę. Wzbogacony w Aquasponginy i witaminę E krem ​​zapewnia intensywną ochronę przed wysuszeniem i działa antyoksydacyjnie                                                                                                                                                                                                                                                               

Pojemność

50 ml netto

Uwagi

Tuba wykonana z przetworzonego plastiku: 10% mniej plastiku, Mniejsza nakrętka: 9% mniej plastiku, Pudełko nadające się do recyklingu wykonane z tektury pochodzącej ze zrównoważonych obszarów leśnych.

Dystrybutor

LABORATORIA POLFA ŁÓDŹ SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.