Bella Classic Nova Maxi, podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, 18 sztuk

Marka: BELLA
6,99
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100020523

Bella Classic Nova Maxi podpaski higieniczne ze skrzydełkami - podpaska o wydłużonym kształcie dla kobiet, którym nie wystarcza tradycyjna wielkość, idealna na noc.

Producent

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA (TZMO S.A.)
ul. Żółkiewskiego 20/26
87-100 Toruń

Właściwości

  • podpaska przeznaczona dla kobiet ceniących tradycyjną grubość produktu 7mm
  • odychająca folia izolacyjna, przyjazna dla skóry, umożliwia swobodny przepływ pary wodnej zapobiegając kumulowaniu sie wilgoci wewnątrz ciała kobiety
  • osłonki boczne, w które zaopatrzone są nasze podpaski stanowią dodatkową ochronę bielizny nie podrażniając skóry
  • powierzchnia drainette - delikatna siateczka zapewniająca komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zbudowana z tysięcy lejków szerszych u góry i węższych na dole, dzięki czemu wilgoć szybko przenika do wnętrza i nie wydostaje się z powrotem na powierzchnię.
  • chłonność 5/5 wskazuje na maksymalną ilość płynu, którą podpaska jest w stanie wchłonąć. Dzięki bocznym wytłoczeniom zastosowanym w podpaskach, przedostająca się na nie wilgoć zostaje równomiernie rozprowadzona. Najwyższy poziom chłonności.

  • Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.