Bella Classic Nova Maxi, podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, 18 sztuk

Marka: BELLA
Dostępny
7,93
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie

100020523

Bella Classic Nova Maxi podpaski higieniczne ze skrzydełkami - podpaska o wydłużonym kształcie dla kobiet, którym nie wystarcza tradycyjna wielkość, idealna na noc.

Właściwości

 • podpaska przeznaczona dla kobiet ceniących tradycyjną grubość produktu 7mm
 • odychająca folia izolacyjna, przyjazna dla skóry, umożliwia swobodny przepływ pary wodnej zapobiegając kumulowaniu sie wilgoci wewnątrz ciała kobiety
 • osłonki boczne, w które zaopatrzone są nasze podpaski stanowią dodatkową ochronę bielizny nie podrażniając skóry
 • powierzchnia drainette - delikatna siateczka zapewniająca komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zbudowana z tysięcy lejków szerszych u góry i węższych na dole, dzięki czemu wilgoć szybko przenika do wnętrza i nie wydostaje się z powrotem na powierzchnię.
 • chłonność 5/5 wskazuje na maksymalną ilość płynu, którą podpaska jest w stanie wchłonąć. Dzięki bocznym wytłoczeniom zastosowanym w podpaskach, przedostająca się na nie wilgoć zostaje równomiernie rozprowadzona. Najwyższy poziom chłonności.
 • Producent

  Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA (TZMO S.A.)
  ul. Żółkiewskiego 20/26
  87-100 Toruń

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.