Beta Karoten Plus, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
10,13

O produkcie

100014942

Suplement diety Beta Karoten Plus zawiera witaminę A i E. Witamina A przyczynia się do prawidłowego metabolizmu żelaza, oraz odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Właściwości

Produkt Beta Karoten plus zawiera witaminę A i E. Z beta karotenu nasz organizm wytwarza witaminę A, która pomaga zachować zdrową skórę oraz prawidłowy stan błon śluzowych. Przyczynia się do prawidłowego widzenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina A przyczynia się do prawidłowego metabolizmu żelaza, oraz odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Tabela

Składniki Zawartość w 1 tabletce: RWS*
Beta karoten
w przeliczeniu na wit. A (ekwiwalent retinolu)
7 mg
999 ug

124,87%
Witamina E ( ekwiwalent alfa-tokoferolu) 12 mg 100%

RWS - Referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: olej słonecznikowy, żelatyna wołowa, beta karoten, witamina E, glicerol (substancja utrzymująca wilgoć), tlenki i wodorotlenki żelaza (barwniki), dwutlenek tytanu

Jak stosować

Przyjmować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Beta Karoten plus to suplement diety zawierający maksymalną dawkę beta karotenu. Produkt polecany jest osobom chcącym zadbać o zdrowie i właściwą pigmentację skóry w trakcie opalania.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących.

Waga

Masa netto 8 g (60 kapsułek).

Producent

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.