Bio-Chrom, 60 tabletek

Suplement diety zawiera chrom, który wspomaga kontrolę poziomu cukru.

Dostępny
50,99

O produkcie: Bio-Chrom, 60 tabletek

100000726

Opis

Bio-Chrom 60 tabletek to suplement diety zawierający składniki, które pomagają kontrolować poziom cukru we krwi i ograniczyć ochotę na słodycze.


Właściwości

Suplement diety Bio-Chrom stworzono z myślą o osobach, którym zależy na wzbogaceniu diety w chrom cechujący się dobrą biodostępnością. Dzięki specjalnej formule opartej na opatentowanych drożdżach chromowych składniki aktywne z preparatu są absorbowane znacznie skuteczniej niż z innych zatwierdzonych źródeł. Ponadto produkt nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego, dlatego może być stosowany przez wegetarian. Jest dostępny w szczelnym opakowaniu typu blister.

W jednej tabletce suplementu diety znajduje się 50 mikrogramów chromu pochodzącego z opatentowanego źródła ChromoPrecise. Są to drożdże chromowe charakteryzujące się wysoką biodostępnością w organizmie.

Chrom jest niezwykle ważnym mikroelementem. Wspomaga funkcjonowanie organizmu w wielu aspektach. Jego rezerwa w organizmie wynosi około 4-6 mg i może zmniejszać się wraz z wiekiem.

  • Wspiera poprawny metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białek.
  • Pomaga w procesie wiązania się insuliny z receptorami na błonach komórkowych.
  • Wspomaga procesy biologiczne związane z utrzymywaniem odpowiedniego i stabilnego poziomu cukru we krwi. To z kolei pomaga redukować chęć sięgnięcia po słodycze.

Suplement diety Bio-Chrom powstaje zgodnie z GMP (ang. Good Manufacturing Practice) i najwyższymi standardami farmaceutycznymi. Tym samym zapewnia odpowiednią jakość i bezpieczeństwo.

Jak działa Bio-Chrom?

Receptura suplementu diety Bio-Chrom opiera się na drożdżach chromowych, które wspierają przyswajalność chromu w organizmie. Ten mikroelement wspiera prawidłowy metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białek. Jednocześnie pomaga utrzymać odpowiedni poziom cukru we krwi i wspomóc redukcję zapotrzebowania na słodycze.

Kiedy brać Bio-Chrom?

Suplement diety sprawdzi się u osób, które szukają produktu bogatego w dobrze przyswajalny chrom i chcą wspomóc naturalne procesy metaboliczne organizmu. Może być stosowany przez wegetarian. Ponadto suplement jest odpowiedni dla osób dążących do ustabilizowania poziomu cukru we krwi.

Jak dawkować Bio-Chrom?

Zaleca się stosować 1 tabletkę suplementu diety dziennie. Stosując Bio-Chrom i inne minerały, nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu doby.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania suplementu Bio-Chrom?

Główny składnik preparatu, ChromePrecise, zawiera proszek wytworzony z komórek drożdży. Z tego powodu osoby uczulone na drożdże powinny zrezygnować ze spożycia suplementu diety.


Tabela

Składnik 1 tabletka % RWS*
Chrom 50 mcg 125%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: chrom (drożdże wzbogacone w chrom - ChromoPrecise), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: talk, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wiążąca: sole magnezowe, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.


Jak stosować

Połykać w całości najlepiej w trakcie lub po posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.


Przeznaczenie

Dla osób dorosłych.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dystrybutor

Pharma Nord Sp. z o.o., ul. Zwoleńska 24c, 04-761 Warszawa

Producent

Pharma Nord Aps

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.