Biovital Pamięć, 1000 ml

Suplement diety zawiera bacopa monniera, gotu kola i ginkgo biloba

Dostępny
46,21

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Biovital Pamięć, 1000 ml

100009819

Opis

Biovital Pamięć to suplement diety w płynie, który wspomaga pamięć, zdolność koncentracji i inne funkcje układu nerwowego.

Właściwości

Biovital Pamięć jest suplementem diety ze składnikami na poprawę ukrwienia i dotlenienia mózgu.

- Wspomaga krążenie mózgowe, pomaga utrzymać sprawność umysłu wraz z upływem czasu (GINKGO BILOBA, czyli miłorząb japoński).

- Wspomaga zdolność uczenia się, pamięć i koncentrację (BACOPA MONNIERA).

- Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, wpływa na prawidłową pracę układu nerwowego (WITAMINY Z GRUPY B: ryboflawina, niacyna, witamina B6, witamina B12).

- Pomaga chronić komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników (Witamina E).

- Przyczynia się do prawidłowego syntezowania niektórych neuroprzekaźników (KWAS PANTOTENOWY).

- Przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji poznawczych (ekstrakt z GOTU KOLA).

- Ma wysoką przyswajalność bio-aktywnych składników, dzięki płynnej formie podania.

Jak stosować Biovital Pamięć?

Zalecana dzienna porcja produktu to 30 ml (czyli 2 łyżki stołowe). Opakowanie preparatu wystarcza na miesięczną suplementację. Przed użyciem produktu zaleca się wstrząsnąć butelką. Po pierwszym otwarciu opakowania suplement diety należy spożyć w ciągu miesiąca. Nie powinno się przekraczać zalecanej dobowej porcji do spożycia. Suplement nie może być też stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przeznaczeniem produktu jest uzupełnianie zdrowego jadłospisu o składniki przyczyniające się do zachowania dobrej sprawności umysłowej.

Nie ma danych na temat bezpieczeństwa przyjmowania suplementu diety przez kobiety ciężarne i karmiące piersią. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu, w tym przedstawianego produktu, w okresie ciąży lub karmienia koniecznie trzeba skonsultować się z lekarzem. Specjalista ponad wszelką wątpliwość wyjaśni potencjalne korzyści i zagrożenia wynikające ze stosowania określonego preparatu.

Jaki skład ma Biovital Pamięć?

Suplement diety zawiera połączenie bioaktywnych ekstraktów z 3 roślin: bacopa monniera, gotu kola (wąkrota azjatycka) i ginkgo biloba (miłorząb japoński). Kompleks roślinnych wyciągów przyczynia się do lepszego ukrwienia i dotlenienia komórek mózgu. W składzie preparatu znalazły się też witaminy z grupy B (B2, B3, B5, B6 i B12). Wspomniane substancje są ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, właściwego przebiegu procesów krwiotwórczych i wielu przemian energetycznych i metabolicznych zachodzących w organizmie.

Formułę preparatu uzupełnia witamina E – antyoksydant chroniący struktury komórek przed negatywnym działaniem wolnych rodników. Skład produktu dostosowano do potrzeb diabetyków. Zalecana dzienna porcja suplementu (2 łyżki stołowe – 30 ml płynu) zawiera 1 g naturalnego cukru, który pochodzi z soku z winogron.

Czy Biovital Pamięć powoduje jakieś skutki uboczne?

Nie ma informacji dotyczących możliwych skutków ubocznych i działań niepożądanych wynikających z przyjmowania preparatu. Nie należy stosować suplementu diety, jeśli jest się uczulonym na którykolwiek z jego składników. Nawet jeśli teoretycznie istnieją wskazania do zażywania produktu, w praktyce nie zawsze można go stosować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z przyjmowaniem suplementu diety, warto skontaktować się z lekarzem.


Tabela

SKŁADNIKI PORCJA DZIENNA (30ml) %RWS*
Wyciąg z liści Bacopa monniera 200 mg **
Wyciąg z ziela wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica) 30 mg **
Wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) 50 mg **
Witamina E 11 mg 92%
Witamina B6 2,1 mg 150%
Ryboflawina 2,1 mg 150%
Witamina B12 2,5 μg 100%
Kwas pantotenowy 12 mg 200%
Niacyna 21 mg 131%
Informacja dla diabetyków: Zalecana dzienna porcja produktu (30ml czyli 2 łyżki stołowe) zawiera 1g naturalnego cukru pochodzącego z soku z winogron. *%RWS – Referencyjna wartość spożycia ** wartość nieokreślona

Skład

Składniki: woda, fruktoza, cukier inwertowany, emulgator - glicerol, regulator kwasowości - fosforan disodowy, emulgator - polisorbat 80, lecytyna sojowa (kompleks fosfolipidowy 96%), kwas - kwas cytrynowy, barwnik - karmel, substancja konserwująca - sorbinian potasu, przeciwutleniacz - kwas L-askorbinowy, substancja konserwująca - benoesan sodu, aromat czarnej porzeczki, aromat cytrynowy, octan DL-alfa-tokoferylu, aromat waniliowy, chlorowodorek pirydoksyny.


Dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja produktu: 30 ml co odpowiada 2 łyżkom stołowym.


Przeznaczenie

Biovital PAMIĘĆ to produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Zalecany szczególnie osobom  chcącym zachować dobrą kondycję umysłu niezależnie od wieku.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Producent

Egis

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.