Braveran, 8 tabletek

Suplement diety z macą, żeń-szeniem, selenem, cynkiem, buzdygankiem.

Dostępny
26,09

O produkcie: Braveran, 8 tabletek

100001052

Opis

Braveran 8 tabletek to suplement diety zawierający składniki, które pomagają utrzymać właściwą sprawność seksualną.


Właściwości

Braveran to suplement diety w postaci tabletek stworzony z myślą o mężczyznach. Jest przeznaczony dla osób, którym zależy na poprawie jakości i intensywności życia seksualnego. Formuła preparatu opiera się na specjalnie dobranych składnikach aktywnych, które pomagają wywołać i wzmocnić erekcję, utrzymać odpowiednią sprawność seksualną i zwiększyć libido.

  • Wyciąg z owoców buzdyganka ziemnego wspiera popęd seksualny i pomaga wzmocnić doznania seksualne.
  • Wyciąg z korzenia maca wspiera zachowywanie naturalnej aktywności seksualnej i prawidłowej energii. Ponadto wspomaga stymulowanie popędu seksualnego.
  • Żeń szeń, z którego wyciąg znajduje się w suplemencie pomaga wywołać i wzmocnić erekcję.
  • Wyciąg z kwiatu krokusa uprawnego (szafran) wspiera libido i erekcję. Jednocześnie pomaga zwiększyć objętość nasienia.
  • Selen wspiera prawidłowy przebieg spermatogenezy.
  • Cynk wspomaga utrzymywanie odpowiedniego poziom testosteronu we krwi.
  • Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Formuła suplementu diety Braveran powstała z uwzględnieniem norm i procedur odnośnie do kontroli jakości, dzięki czemu preparat ma najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Czy Braveran jest skuteczny?

Suplement diety Braveran zawiera składniki, które pomagają podnieść jakość i poprawić intensywność życia seksualnego. W preparacie znajduje się buzdyganek ziemny, który wspomaga doznania seksualnie i popęd seksualny. Maca z kolei pomaga zachować odpowiednią aktywność seksualną i energię. Wspiera również pobudzanie popędu seksualnego. Formuła suplementu diety Braveran została również wzbogacona o żeń-szeń, który pomaga wzmocnić i wywołać erekcję. Szafran dodatkowo wspiera libido i erekcję, jednocześnie wspomagając zwiększanie objętości nasienia. Cynk pomaga uzyskać i utrzymać odpowiedni poziom testosteronu we krwi, a selen wspiera poprawny przebieg spermatogenezy. Ponadto witamina E wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.

Kiedy brać Braveran?

Tabletki na potencję i erekcję takie jak Braveran są przeznaczone dla mężczyzn, którym zależy na poprawie jakości i intensywności życia seksualnego. Składniki preparatu mogą być stosowane w celu wspomagania wywołania i wzmocnienia erekcji, utrzymania odpowiedniej sprawności seksualnej i pobudzenia libido.

Jak często brać Braveran?

Mężczyznom, którym zależy na utrzymaniu odpowiedniej kondycji seksualnej zaleca się spożywać jednorazowo 4 tabletki suplementu diety Braveran jednorazowo,  nie częściej, niż raz na dobę. Porcję preparatu należy przyjąć doustnie i popić wodą. Nie powinno się przekraczać rekomendowanej dobowej porcji produktu.


Tabela

kładniki 4 tabletki % RWS*
Wyciąg z korzenia maca
Lepidium meyenii Walp.
(co odpowiada 660 mg korzenia)
165 mg -
Wyciąg z owoców buzdyganka ziemnego Tribulus terrestris L .
(co odpowiada 500 mg owoców)
50 mg -
Wyciąg z żeń-szenia
Panax ginseng
(co odpowiada 500 mg korzenia)
71,44 mg -
Wyciąg z kwiatu krokusa uprawnego (szafran) 40 mg -
L-arginina 2400 mg -
Cynk 15 mg 150%
Selen 90 µg 164%
Witamina E 24 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu 200%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki:L-alginina, substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z korzenia maca, substancja wiążąca: poliwinylopirolidon, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, glukonian cynku, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, wyciąg z korzenia żeń-szenia, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: talk, wyciąg z owoców buzdyganka ziemnego, wyciąg z kwiatu krokusa uprawnego, bursztynian D-alfa-tokoferylu, selenian (IV) sodu, barwnik: dwutlenek tytanu, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, barwniki: indygotyna i czerń brylantowa PN, substancje glazurujące: wosk pszczeli i biały wosk carnauba

Jak stosować

Doustnie. Tabletki należy popić wodą. 4 tabletki jednorazowo, 60 minut przed stosunkiem. Nie częściej, niż raz na dobę.


Dzienne spożycie

Porcja produktu przeznaczona do spożycia w ciągu dnia: dorośli: 4 tabletki.


Przeznaczenie

Dla dorosłych mężczyzn, którym zależy na utrzymaniu odpowiedniej kondycji seksualnej.


Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Waga

Opakowanie zawiera 8 tabletek.


Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.,
ul. Partyzancka 133/151,
95-200 Pabianice


Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.