BROS płyn na komary i kleszcze, 100 ml

Marka: BROS
Dostępny
13,19

O produkcie: BROS płyn na komary i kleszcze, 100 ml

100051892

Opis

BROS płyn na komary i kleszcze, 100 ml z powodzeniem odstrasza komary, kleszcze i meszki, zabezpieczając przy tym przed ich ukąszeniem i rozwojem chorób zakaźnych przenoszonych przez owady. Preparat nie pozostawia tłustych plam na odzieży.


Właściwości

  • Odpowiedni dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.
  • Pomaga odstraszyć komary, kleszcze i inne owady kłujące.
  • Zapewnia do 8 godzin ochrony przed ukąszeniem owadów.
  • Wygodne opakowanie z atomizerem.
  • Naturalny skład.

Płyn na komary i kleszcze marki BROS to wysokiej jakości repelent z atomizerem, który odstrasza komary, kleszcze i meszki, w tym m.in. tropikalne komary egzotyczne. Starannie opracowana formuła wykazuje długotrwałe działanie – w przypadku komarów preparat działa do 8 godzin, kleszczy do 4 godzin i meszek do 6 godzin. Dodatkowo preparat zabezpiecza przed chorobami przenoszonymi przez owady, takimi jak kleszczowe zapalenie opon mózgowych, malaria czy też borelioza.

Kluczowym składnikiem płynu na komary i kleszcze BROS jest DEET o stężeniu 15%, który zaburza węch owadów, przez co sprawia, że nie są one w stanie zlokalizować ofiary. Dzięki niemu człowiek staje się niezauważalny dla człowieka i jest on skutecznie chroniony przed ukąszeniem oraz takimi objawami jak pieczenie, świąd i obrzęk skóry. Produkt zawiera również olejek z eukaliptusa cytrynowego, który działa antyseptycznie, rozgrzewająco i przeciwbólowo. Płyn może być stosowany przez osoby dorosłe oraz dzieci po 6. roku życia.


Skład

deet 15%

Producent

BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.