Cefasel 100 Nutri, suplement diety, 20 tabletek

Dostępny
22,51
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100007172

Cefasel 100 nutri Selen-Tabs zawiera selen w postaci seleninu sodu, który jest idealnie przyswajalny oraz wspomaga system odpornościowy organizmu.

Ostrzeżenia

W przypadku zażycia zbyt dużej ilości produkt może wywołać efekt przeczyszczający. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

CEFAK KG
Box 1360, Ostbanhofstrasse 15
Kemfen,Niemcy

PrzeznaczenieSkład

Składniki: Cukier, substancja wypełniająca (mannitol), substancja wiążąca (poliwinylopirolidon), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), selenian (IV) sodu.

Jak stosować

Doustnie

Tabela

Składniki 1 tabletka % RWS*
Selen 100 µg 182%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Waga

5,7 g netto

Właściwości

Cefasel Nutri jest preparatem  wyrównującym niedobory selenu w organizmie i posiada szereg zalet:
  • zawiera wysoką, dokładnie określoną dawkę odpowiednio 100 lub 200 µg selenu;
  • szybko uzupełnia istniejące w organizmie niedobory selenu;
  • jest odpowiedni do prowadzenia terapii wysokimi dawkami selenu;
  • nie pozostawia przykrego smaku w ustach;
  • posiada wygodną postać mikropeletek, nie wymaga popijania ani rozpuszczania w wodzie – mikropeletki wsypane bezpośrednio do ust w kilka sekund rozpuszczają się na języku

Dzienne spożycie

Zalecane dzienne spożycie: dorośli: 1 tabletka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.