Coligas Fast, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety zawiera kolendrę, cykorię, imbir oraz koper włoski.

Dostępny
36,69

O produkcie: Coligas Fast, suplement diety, 30 kapsułek

100016025

Opis

Zawiera substancje o działaniu przeciw wzdęciom i napięciu jamy brzusznej.

Właściwości

Coligas Fast to suplement diety w postaci kapsułek stworzony dla osób, którym zależy na łagodzeniu dolegliwości trawiennych pojawiających się bezpośrednio po posiłkach lub w ciągu dnia.

Formuła Coligas Fast bazuje na synergicznym połączeniu składników roślinnych. Preparat zawiera sproszkowane owoce kminu rzymskiego i kopru włoskiego, sproszkowany korzeń cykorii podróżnik, liofilizowany ekstrakt z owoców kolendry i kłącza imbiru oraz suchy ekstrakt z prawoślazu lekarskiego.

  • Kolendra wspomaga utrzymywanie fizjologicznej równowagi gazów w układzie trawiennym.
  • Cykoria, razem z kminem rzymskim i imbirem, wspierają zachowywanie prawidłowej motoryki przewodu pokarmowego i wspomagają trawienie.
  • Koper włoski wspiera działanie wiatropędne, co pomaga w usuwaniu gazów jelitowych i napięcia jamy brzusznej.

Suplement diety Coligas Fast jest w pełni naturalnym i biodegradowalnym preparatem, a jego receptura jest wolna od substancji syntetycznych i półsyntetycznych.

Kiedy brać Coligas Fast?

Suplement diety, podobnie jak tabletki na wzdęcia, zaleca się spożywać przy dolegliwościach trawiennych pojawiających się bezpośrednio po posiłku czy w ciągu dnia. Może być stosowany w celu wspomagania usuwania gazów jelitowych czy łagodzenia uczucia napięcia jamy brzusznej.

Jak długo można stosować Coligas Fast?

Zaleca się spożywać 1 lub w kapsułki preparatu Coligas Fast 2 razy dziennie przed głównymi posiłkami bądź wedle potrzeb. Nie ma ograniczeń co do długości spożywania preparatu. Należy pamiętać, aby nie przekraczać rekomendowanej dobowej porcji preparatu. Produkt nie może stanowić alternatywy dla zróżnicowanej diety.

Jak działa Coligas Fast?

Coligas Fast zawiera wyciągi roślinne, które wspomagają łagodzenie wzdęć i uczucia napięcia jamy brzusznej oraz pomagają w stymulowaniu procesów trawiennych. Jednocześnie wspierają utrzymywanie prawidłowej równowagi gazów w układzie trawiennym i zachowywanie odpowiedniej motoryki przewodu pokarmowego. Ponadto wspomagają działanie wiatropędne i usuwanie gazów jelitowych.


Skład

Składniki: kumin (Cuminum cyminum) sproszkowane owoce; cykoria (Cichorium; intybus) sproszkowany korzeń; żelatyna; kolendra (Coriandrum sativum) liofilizowany ekstrakt z owoców; Koper(Foeniculum vulgare) sproszkowane owoce; imbir (Zingiber officinalis) liofilizowany ekstrakt z kłącza; prawoślaz (Althaea officinalis) liofilizowany ekstrakt ze śluzów korzenia.

Jak stosować

Pół godziny przed głównymi posiłkami.

Dzienne spożycie

Zaleca się przyjmowanie dwóch kapsułek dwa razy dziennie, pół godziny przed głównymi posiłkami. Produkt można również zażywać w razie potrzeby, przyjmując dwie kapsułki, maksymalnie trzy razy w ciągu dnia

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.