Pharmovit Clean Label D3-Vit 4000 IU Oil Active, 30 ml

Dostępny
29,63

O produkcie: Pharmovit Clean Label D3-Vit 4000 IU Oil Active, 30 ml

100045441

Opis

Pharmovit Clean Label D3-Vit 4000 IU Oil Active, 30 ml to suplement diety stosowany w celu uzupełniania diety w witaminy E i D3. 


Właściwości

Pharmovit Clean Label D3-Vit 4000 IU Oil Active, 30 ml to suplement diety z witaminą D z lanoliny i rozpuszczoną w oliwie z oliwek extra virgin tłoczonej na zimno.

Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Witamina D pomaga również w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, a także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Witaminy D i E należą do substancji rozpuszczalnych w tłuszczach, dlatego  ich nośnikiem jest oliwa z oliwek extra virgin, która pomaga w ich prawidłowym wchłanianiu.


Tabela

Składniki w porcji dziennej 1 kropla
Witamina D 100,00 µg/4000 IU (2000% RWS)*
Witamina E 4,00 mg (33% RWS)*

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia


Skład

Składniki: Oliwa z oliwek extra virgin, witamina E (octan-d-alfa-tokoferylu), witamina D (cholekalcyferol).

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.


Jak stosować

Doustnie. Przed użyciem wstrząsnąć.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania  produktu: Spożywać doustnie 1 kroplę dziennie lub dodając do zimnego posiłku np. sałatki. 

Zalecana porcja dzienna to 1 kropla.


Przeznaczenie

Suplementacja witaminy D3.


Ostrzeżenia

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


Waga

Masa netto: 30 ml


Producent

Pharmovit Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
ul. Kostrogaj 9D,
09-400 Płock,
Polska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.