DayMag B6, suplement diety, 20 saszetek

 • Suplement diety zawiera magnez i wit. B6, które łagodzącą napięcie nerwowe.
Dostępny
28,50

O produkcie: DayMag B6, suplement diety, 20 saszetek

100001446

Opis

Suplement diety zawierający w swoim składzie magnez i witaminę B6.

Właściwości

Suplement diety DayMag B6 powstał z myślą o osobach, które chcą uzupełnić codzienną dietę w niezbędne substancje odżywcze. Występuje w postaci proszku zamkniętego w praktycznych saszetkach, których zawartość rozpuszcza się w wodzie. Może być stosowany w okresach wzmożonego napięcia nerwowego i nadmiernej wrażliwości. Sprawdzi się również w przypadku osób odczuwających przemęczenie i osłabienie oraz mających osłabioną zdolność koncentracji. Preparat zaleca się też spożywać w celu łagodzenia skurczy mięśniowych.

Głównym składnikiem suplementu diety DayMag B6 jest wysoce przyswajalna forma magnezu (w postaci cytrynianu). W formule preparatu jest również witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny). Magnez wspomaga pracę organizmu na kilku płaszczyznach.

 • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni.
 • Pomaga w utrzymywaniu zdrowych zębów i kości.
 • Wspomaga zachowywanie równowagi elektrolitowej na odpowiednim poziomie.
 • Wspiera prawidłowy metabolizm energetyczny i pomaga w prawidłowej syntezie białek.
 • Wraz z witaminą B6 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymywanie poprawnych funkcji psychologicznych. Ponadto wspiera redukowanie uczucia zmęczenia i znużenia.

Kiedy brać DayMag B6?

Suplement diety jest zalecany osobom, które chcą uzupełnić codzienne żywienie w dobrze przyswajalny magnez i witaminę B6. Taki preparat sprawdzi się w okresach zwiększonej podatności na stres, wzmożonego napięcia nerwowego i nadmiernej drażliwości. Może być stosowany również przy spadku koncentracji i zapamiętywania. Suplement rekomenduje się spożywać w celu łagodzenia uczucia przemęczenia i osłabienia oraz redukowania pojawiających się skurczy mięśniowych.

Jak długo można stosować DayMag B6?

Suplement diety można stosować w celu uzupełnienia codziennego żywienia w magnez i witaminę B6 przez dowolnie długi okres. Produkt nie może być spożywany jako zamiennik zbilansowanej diety. Należy też pamiętać, aby nie przekraczać zalecanej dobowej porcji preparatu (1 saszetka).

Jak działa DayMag B6?

Suplement diety zawiera magnez i witaminę B6, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymywanie właściwych funkcji psychologicznych. Ponadto wspierają redukowanie zmęczenia i znużenia. Magnez dodatkowo pomaga we wzmacnianiu mięśni, kości i zębów. Wspomaga również utrzymywanie równowagi elektrolitowej i dopowiada za wsparcie metabolizmu energetycznego.

Czy stosowanie DayMag B6 w ciąży jest bezpieczne?

Nie ma informacji odnośnie do bezpieczeństwa spożywania preparatu DayMag B6 przez kobiety w ciąży.


Tabela

Składniki 1 saszetka % RWS*
Magnez 375 mg 100 %
Witamina B6 1,4 mg 100 %

RWS* - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: magnezu cytrynian, ksylitol (substancja słodząca), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), aromat pomarańczowy (aromat), dekstryny kukurydziane, sukraloza (substancja słodząca), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).


Jak stosować

Zawartość saszetki rozpuścić w 100-150 ml (1/2 szklanki) wody o temperaturze pokojowej, zamieszać w celu całkowitego rozpuszczenia proszku. Spożyć zaraz po przygotowaniu, najlepiej po śniadaniu lub po posiłku głównym.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.


Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Chronić od wilgoci i światła.

Waga

100 g

Producent

FSP Galena

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.