Dentosept A Mini, spray, 30 ml

Dostępny
19,99

O produkcie

100007749

Dentosept A Mini, spray, 30 ml to środek higieniczno-kosmetyczny zapewniający ulgę w czasie bolesnego ząbkowania, aft i pleśniawek. 

Właściwości

Produkt przygotowany  w trosce o zdrowie i właściwą pielęgnację dziąseł i błony śluzowej najmłodszych. Zawiera kompleksową  kompozycję składników polecaną na:  

  • afty,  
  • pleśniawki,  
  • bolesne ząbkowanie   
  • inne dolegliwości w tym swędzenie i pieczenie dziąseł.  

Dentosept A mini adresowany jest do rodziców dzieci borykających się z pierwszymi problemami jamy ustnej. Nowoczesna forma sprayu zapewnia wygodę oraz higieniczną i precyzyjną aplikację. Dociera bezpośrednio do zmienionych i pożądanych miejsc bez dodatkowego podrażnienia. 

Skład INCI

Aqua, Propylene Glycol, Xylitol, Glycerin, Panthenol, Ethylhexyglycerin, Laureth-9, Poloxamer-188, PEG-35 CastorOil, Sodium Ascorbate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Saccharin, Octenidine HCI, Menthol, Mentha Piperita Oil, Eucalyptol, Zinc Citrate, Riboflavin, Niacinamide, Aroma.

Jak stosować

Poniżej 1 roku - 1 doza na każdą stronę dziąseł do 3 x dziennie

1 rok - 3 lata - 1 doza na każdą stronę dziąseł do 3-4 x dziennie

4 lata - 12 lat - 2 dozy na każdą stronę dziąseł do 3-4 x dziennie

powyżej 12 lat - 3 dozy na każdą stronę dziąseł do 5 x dziennie

Przez ok. 15 minut po zastosowaniu nie spożywać posiłków ani napojów.

Przeznaczenie

Od pierwszych dni życia. Może być bezpiecznie stosowany przez kobiety od pierwszych tygodni ciąży. Bezpieczny dla diabetyków. 

Ostrzeżenia

Uwaga: nie aplikować leżącemu dziecku. Stosować, gdy dziecko jest w pozycji półsiedzącej lub pionowej. Nie wkładać całego aplikatora do buzi, precyzyjnie dozować w miejscu dziąseł dziecka, unikać dostania się do gardła. W razie wystąpienia nietolerancji na którykolwiek ze składników, zaprzestać stosowania , przepłukać jamę ustną wodą.  

Pojemność

30 ml netto

Uwagi

Dentosept A Mini może być bezpiecznie stosowany przez kobiety od pierwszych tygodni ciąży.
Dentosept A Mini jest bezpieczny dla diabetyków.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Producent

Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą 

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.