Dentosept

  (7)

Właścicielem marki Dentosept jest Phytopharm - firma założona w 1949 roku. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się uprawą i sprzedażą surowców zielarskich. Obecnie produkuje preparaty na bazie składników pochodzenia naturalnego oraz roślinne substancje wzbogacające składy leków i suplementów.

Sortuj według

  Preparaty Dentosept - pomocne w leczeniu zapalenia dziąseł i jamy ustnej

  Produkty marki Dentosept mają właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Stosuje się je w przypadku zapalenia dziąseł, przyzębia i jamy ustnej (w tym również języka). Preparaty takie jak Dentosept spray można aplikować również po ekstrakcji zęba oraz innych zabiegach stomatologicznych. Są zalecane także przy paradontozie i skłonności do krwawienia z dziąseł. Warto zastosować Dentosept na afty, odleżyny i mikrouszkodzenia w jamie ustnej.

  Dentosept dla dzieci

  Producent oferuje również specjalny Dentosept dla dzieci o przyjemnym, malinowym smaku. Preparat przynosi ulgę w przypadku bolesnego ząbkowania, występowania aft i pleśniawek. Produkt jest bezpieczny dla najmłodszych i przydaje się w łagodzeniu podrażnień spowodowanych noszeniem aparatów ortodontycznych. Redukuje pieczenie i swędzenie dziąseł. Zapewnia też optymalną pielęgnację jamy ustnej podczas wyrzynania się zębów stałych. Dentosept Mini spray ma praktyczny aplikator ułatwiający dotarcie do trudniej dostępnych miejsc. Dzięki temu, że produkt występuje w postaci sprayu, jego nakładanie jest bezbolesne i precyzyjne.

  Dentosept - przeciwwskazania i ostrzeżenia

  Przeciwwskazaniem do korzystania z preparatów Dentosept jest nadwrażliwość na rumianek, korę dębu, liście szałwii, tymianek, arnikę, miętę, rośliny z rodziny astrowatych, kłącze tataraku lub inne składniki produktów. Stosując Dentosept w ciąży, należy pamiętać, że płyn do płukania jamy ustnej zawiera etanol. Oznacza to, że pacjentki ciężarne i karmiące powinny poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem leku. Dentosept spray można natomiast bezpiecznie stosować już od pierwszych tygodni ciąży. Produktu nie należy jednak wykorzystywać w leczeniu podrażnień w jamie ustnej u dzieci poniżej 6. roku życia.

  Preparaty Dentosept mają przystępne ceny. Są dostępne przez Internet i stacjonarnie. Potrzebujesz skutecznego środka na podrażnienia, krwawienie dziąseł i stany zapalne? Zobacz, jakie produkty marki Dentosept oferuje producent i wybierz odpowiedni preparat dla siebie.