Doctor Life Cynk Optima, 15 mg, suplement diety, 120 kapsułek

Dostępny
36,36

O produkcie

100050060

Doctor Life Cynk Optima, 15 mg, suplement diety, 120 kapsułek to preparat przeznaczony do uzupełnienia diety w cynk.

Właściwości

 Suolement diety Cynk Optima zawiera cynk w optymalnej ilości oraz dwóch najlepiej zbadanych i skutecznych formach: chelatu aminokwasowego oraz pikolinianu cynku. Codzienne stosowanie cynku w ilości od 10 do 15mg jest optymalne i korzystniejsze dla organizmu niż wyższe jego dawki.

Cynk jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego oraz narządu wzroku. Ma wpływ na prawidłowe stężenie testosteronu. Jest niezbędny w syntezie białek i metabolizmie makroskładników pokarmowych oraz w utrzymaniu prawidłowej gospodarki kwasowo-zasadowej. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych. Chroni komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zapewnia utrzymanie właściwego stanu kości, skóry, włosów i paznokci.

Preparat wzbogacony jest o monolaurynę z oleju kokosowego, która w badaniach przedklinicznych wykazuje działanie antyseptyczne.

 

Skład

Składniki: monolauryna z oleju kokosowego, cynk (diglicynian cynku - chelat aminokwasowy; pikolinian cynku), otoczka kapsułki hydroksypropylometyloceluloza.

Jak stosować

Doustnie. Przyjmować z posiłkiem.

Dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Suplementacja cynku.

Tabela

Skład zalecanej dziennej porcji 1 kapsułka RWS*
Cynk 15 mg 150%
Monolauryna 140 mg  

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Producent

DoctorLife Ltd
Sackville St, Mayfair,
London W1S 3AX

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.