Domowa Apteczka

  (22)

Domowa Apteczka to polska firma obecna na rynku od ponad 20 lat. Marka zajmuje się produkcją suplementów diety i wyrobów medycznych o naturalnych składach, które następnie trafiają do aptek i sklepów zielarskich. Produkty są dokładnie testowane w siedzibie firmy w Grodzisku Mazowieckim.

Sortuj według

Preparaty Domowa Apteczka dla dzieci i dorosłych

Domowa Apteczka samodzielnie przeprowadza całą produkcję. Pozyskuje surowce od sprawdzonych dostawców. Preparaty Domowa Apteczka powstają zgodnie z normami HACCP. To suplementy i wyroby medyczne bezglutenowe, bez dodatku cukrów. Zwierają bezkaloryczną substancję słodzącą glikozydy stewiolowe o niskim indeksie glikemicznym pozyskiwane z rośliny Stevia rebaudiana. Domowa Apteczka ma w swojej ofercie preparaty płynne, pastylki i tabletki.

Firma wytwarza także suplementy oraz witaminy i minerały dla dzieci dla dzieci, zamknięte w buteleczkach z kolorowymi etykietami. Składniki w nich zawarte wspierają sprawność umysłową, funkcje poznawcze i funkcjonowanie mózgu oraz układu nerwowego. Pomagają poprawić metabolizm energetyczny, utrzymać zdrowie oczu i zmniejszyć uczucie znużenia oraz zmęczenia.

Trany Domowa Apteczka prosto z Islandii

Domowa Apteczka słynie przede wszystkim z produkcji tranów. To preparaty dla dzieci i dorosłych bez posmaku i zapachu oleju rybnego. Są dostępne w różnych wariantach smakowych (np. Domowa Apteczka Tran z Rekina Grenlandzkiego o smaku malinowym). Zawierają witaminę D, cynk i selen, które wspierają odporność oraz zdrowie kości, zębów, skóry, włosów i paznokci. Olej rybi wchodzący w skład tranu Domowa Apteczka jest wytwarzany w Islandii, z użyciem metod ograniczających negatywny wpływ na środowisko. Substancja ta jest badana pod kątem obecności metali ciężkich, dioksyn i zanieczyszczeń.

Preparaty Domowa Apteczka dostępne w Dr. Max są bogate w cenne witaminy i minerały wspierające organizm w okresie zwiększonego zapotrzebowania na te substancje, głównie jesienią i zimą. Produkty powstały z myślą o osobach po rekonwalescencji, wymagającym wysiłku fizycznym czy żyjącym w stresie lub wykonującym intensywną pracę umysłową. Mogą być stosowane przez dzieci w wieku od 3 lat. Preparaty Domowa Apteczka mają przystępne ceny, dlatego sprawdzają się podczas regularnego stosowania.