Magnesium 375 mg Citrato Dr.Max, 2x10 tabletek musujących

Linia produktów: VMS
Dostępny
15,49

O produkcie: Magnesium 375 mg Citrato Dr.Max, 2x10 tabletek musujących

100053631

Opis

Magnesium 375 mg Citrato Dr. Max, 2x10 tabletek musujących to suplement diety o smaku pomarańczowym zawierający magnez w organicznej postaci cytrynianu.


Właściwości

Produkt zawiera magnez w organicznej postaci cytrynianu, który jest wysoko przyswajalny w organizmie człowieka. Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga również w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.


Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl. % RWS*/1 tabl.
Magnez 375 mg 100

*Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: Sole magnezowe kwasu cytrynowego, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, węglany sodu), substancja zagęszczająca (sorbitole), aromat pomarańczowy, skrobia kukurydziana, sproszkowany sok z korzenia buraka czerwonego, substancja słodząca (sukraloza), barwnik (ryboflawiny).


Jak stosować

Tabletkę należy rozpuścić w szklance wody (250 ml) i wypić.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka musująca dziennie.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci. Nadmierne spożycie może wywołać efekt przeczyszczający.


Waga

Masa netto: 119,6 g (2 × 59,8 g)


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska


Typ produktu

Suplement diety

Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.