Magnesium B6 Lactate Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

Marka: DR.MAX
Dostępny
11,99

O produkcie

100048684

Magnesium B6 Lactate Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek to preparat, który zawiera magnez w formie organicznej. Jest on dobrze przyswajalny przez ludzki organizm.

Właściwości

  • Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.*
  • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni.*

Preparat zawiera magnez w formie organicznej, który jest dobrze przyswajalny przez ludzki organizm.

*Magnez i witamina B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego, a także przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość w 1 tabl. Zawartość w 2 tabl. Zawartość w 3 tabl. Zawartość w 4 tabl. %RWS** 1 tabl. %RWS** 2 tabl. %RWS** 3 tabl. %RWS** 4 tabl. Zawartość w 100 g
Magnez 48 mg 96 mg 144 mg 192 mg 12,8 25,6 38,4 51,2 5,94 g
Witamina B6 1,4 mg 2,8 mg 4,2 mg 5,6 mg 100 200 300 400 0,17 g
**Referencyjna wartosc spozycia.

Skład

Składniki: Mleczan magnezu, substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), stabilizator (poliwinylopirolidon), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), chlorowodorek pirydoksyny.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2-4 tabletek.

Ostrzeżenia

Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią po konsultacji z lekarzem lub farmaceuta.

Waga

Masa netto: 46 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.