Durex Extra Safe Emoji, prezerwatywy, 12 sztuk

Marka: DUREX
Dostępny
35,83

O produkcie: Durex Extra Safe Emoji, prezerwatywy, 12 sztuk

100015843

Opis

Durex Extra Safe to odrobinę grubsze prezerwatywy, z większą ilością żelu nawilżającego dające większy komfort i bezpieczeństwo.

Właściwości

Opakowanie Durex Extra Safe Emoji zawiera 12 gładkich prezerwatyw, które zmniejszają ryzyko zajścia w ciążę i zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Co ważne, skuteczna antykoncepcja jest możliwa wyłącznie przy odpowiednim zastosowaniu produktu. Prezerwatywy Emoji są nową odsłoną graficzną Durex Extra Safe. Wykonano je z nieco grubszej gumy lateksowej, aby zagwarantować maksymalny poziomu bezpieczeństwa. Durex Emoji są uniwersalne. Ich szerokość nominalna wynosi 56 mm, dzięki czemu będę odpowiednie dla większości użytkowników. Zakładanie produktu ułatwia specjalnie opracowany kształt Easy-On. Prezerwatywy są zakończone zbiorniczkiem.

Prezerwatywy Durex Extra Safe Emoji powstają wedle ściśle określonych procedur. Spełniają wymagania normy ISO 4074:2002. Określa ona wymagania i metody badań odnośnie do prezerwatyw wykonanych z lateksu kauczuku naturalnego. Podczas produkcji Durex Extra Safe Emoji wykorzystuje się najlepszej jakości surowce ze sprawdzonych źródeł. Przed dopuszczeniem do sprzedaży są one poddawane licznym testom elektronicznym, co pozwala zagwarantować konsumentom najwyższy stopień niezawodności.

Losowo wybierane próbki z każdej partii Durex Extra Safe Emoji testuje się m.in. poprzez nadmuchiwanie powietrzem. Umożliwia to zweryfikowanie wytrzymałości na pękanie i elastyczności. Międzynarodowe przepisy określają, że podczas takiego testu prezerwatywa powinna przyjąć 18 l powietrza. Durex Emoji są w stanie przyjąć 40 l bez żadnego uszczerbku. Świadczy to o dużej trwałości i niezawodności materiału, z którego są wykonane te prezerwatywy.

Podczas testów bada się również kwestię szczelności i przepuszczalności płynów. Pojedyncze próbki z każdej partii są napełniane wodą, pozostawiane na jakiś czas i następnie toczone po bibule. W trakcie takiej weryfikacji można bez problemu dostrzec ewentualne przecieki i w razie potrzeby — nie dopuścić serii do sprzedaży.

Jak prawidłowo używać Durex Emoji?

Aby antykoncepcja bez hormonów była skuteczna, musisz zachować szczególną ostrożność podczas otwierania opakowania z prezerwatywą. Uważaj, aby nie uszkodzić produktu np. paznokciem. Po rozpakowaniu ściśnij zbiorniczek umieszczony na końcu Durex Emoji, co pozwoli usunąć z niego powietrze. Następnie delikatnie rozwiń prezerwatywę na członku.

Jak utylizować Durex Emoji?

Prezerwatywę Durex Extra Safe Emoji zdejmij od razu po stosunku i wyrzuć do kosza. Pamiętaj, że tego rodzaju odpadów nie należy wyrzucać do toalety.


Ostrzeżenia

Żadna metoda antykoncepcji nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą, HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Waga

12 sztuk

Dystrybutor

RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Producent

RECKITT BECKINSER POLAND SP. Z O.O.
ul.Okunin 1
Nowy Dwór Mazowiecki

Typ produktu

Wyrób medyczny

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Durex Extra Safe to odrobin\u0119 grubsze prezerwatywy, z wi\u0119ksz\u0105 ilo\u015bci\u0105 \u017celu nawil\u017caj\u0105cego daj\u0105ce wi\u0119kszy komfort i bezpiecze\u0144stwo.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.