Durex Intense, prezerwatywy, 3 szt.

Marka: DUREX
Dostępny
25,99

O produkcie: Durex Intense, prezerwatywy, 3 szt.

100015837

Opis

Prezerwatywy Durex Intense z wypustkami.

Właściwości

Podkręć intensywność seksualnych uniesień dzięki Durex Intense – sprawdź prezerwatywy do dawania jej najwyższej dawki przyjemności!  Te prążkowane prezerwatywy z naturalnej gumy lateksowej są pokryte żelem Desirex, aby dostarczyć intensywnych fal rozgrzewających, chłodzących i mrowiących doznań w jej intymnych miejscach.

Każda prezerwatywa easy-on zapewnia silną barierę dla infekcji przenoszonych drogą płciową i ciąży, ale nie dla Twojej przyjemności seksualnej! Więc gdziekolwiek jesteś i z kimkolwiek jesteś, znajdź swoje najlepsze dopasowanie i ciesz się przyjemnością prawdziwego seksu z Durexem.

Dzięki nominalnej szerokości 56 mm i ścisłemu dopasowaniu Durex Intense zachowuje bezpieczeństwo i ochronę, której można oczekiwać od Durexa. Są one wstępnie nasmarowane lubrykantem silikonowym. Durex produkuje prezerwatywy w sposób gwarantujący najlepszą jakość, dzięki czemu nie ma niechcianych przerw, pozwalając Ci po prostu zrelaksować się i delektować czasem z drugą osobą.

Jak długo można stosować Durex Intense?

Prezerwatywy są wykonane z delikatnego lateksu, który z czasem może ulec degradacji. Męskie prezerwatywy są nadal funkcjonalne po 3 do 5 lat, jeśli są prawidłowo konserwowane. Okres trwałości męskich prezerwatyw lateksowych może zostać znacznie skrócony przez wystawienie na działanie ciepła, wilgoci, bezpośredniego światła słonecznego, światła fluorescencyjnego i ozonu. Sprawdzaj zapasy prezerwatyw często i losowo testuj ich wytrzymałość. Utrzymuj odpowiednie warunki przechowywania i rozdysponuj prezerwatywy przed upływem ich daty ważności, aby zagwarantować, że wszystkie zapasy prezerwatyw Durex Intense są w dobrym stanie.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Durex Intense?

Ponieważ prezerwatywy nie wykazują działań niepożądanych, większość osób może używać prezerwatyw Durex Intense bez żadnych problemów. Rzadko osoby uczulone na lateks lub mające skłonność do nadwrażliwości na gumę mogą odczuwać podrażnienia związane z używaniem prezerwatyw lateksowych (gumowych). Ponadto lubrykant nakładany na prezerwatywy może sporadycznie podrażniać.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Durex Intense?

Wszyscy mężczyźni i kobiety, z wyjątkiem tych, którzy mają silną alergię na lateks, mogą bezpiecznie używać męskich prezerwatyw, takich jak Durex Intense. Jeśli prezerwatywy nielateksowe nie są łatwo dostępne i istnieją wyjątkowe okoliczności, takie jak wysokie ryzyko zakażenia wirusem HIV, lekarz może dokładnie ocenić stan zdrowia przed określeniem, czy można stosować prezerwatywy lateksowe.


Ostrzeżenia

Pamiętaj, że żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Waga

10 sztuk.

Dystrybutor

RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Producent

RECKITT BECKINSER POLAND SP. Z O.O.
ul.Okunin 1
Nowy Dwór Mazowiecki

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.