Durex Play, uwalniający dreszczyk emocji, 50 ml

Marka: DUREX

Żel intymny zmniejsza suchość pochwy, podnosi satysfakcję seksualną.

Dostępny
15,99

O produkcie: Durex Play, uwalniający dreszczyk emocji, 50 ml

100001808

Opis

Żel intymny uwalniający dreszczyk emocji jest teraz nawet lepszy niż wcześniej...zmieniliśmy formułę, by był jeszcze bardziej zmysłowy.

Właściwości

Produkt Durex Tingling to stymulujący żel intymny na bazie wody o gładkiej i jedwabistej konsystencji. Wywołuje delikatne uczucie mrowienia. Jego formuła została opracowana z myślą o intensyfikacji przyjemności podczas stosunku i zwiększeniu komfortu. Żel zawiera składniki, które łagodnie chłodzą, jednocześnie nawilżając okolice intymne podczas stosunku. Dzięki temu produkt pomaga zmniejszać nieprzyjemne tarcie i łagodzić dyskomfort związany z suchością pochwy.

Żel intymny Durex Tingling nie zawiera mentolu, substancji drażniących ani perfum. Jest bezzapachowy, delikatny dla miejsc intymnych i łatwy w użyciu. Nie pozostawia plam, nie brudzi i łatwo się zmywa z różnych powierzchni. Dla jeszcze większej wygody został umieszczony w praktycznej butelce.

Po co stosować żel intymny Durex Tingling?

Możesz stosować lubrykanty takie jak żel intymny Durex Tingling, aby zwiększyć poziom nawilżenia w czasie stosunku i poprawić jakość życia seksualnego.

Jak prawidłowo używać żelu intymnego Durex Tingling?

Wiedząc, jak używać lubrykantu, możesz zwiększyć poziom komfortu w czasie stosunku. Żel intymny Durex Tingling sprawdzi się podczas seksu waginalnego, analnego i oralnego. Jest odpowiedni do stosowania wraz z prezerwatywami wykonanymi z naturalnej gumy lateksowej i nielateksowymi — poliizoprenowymi oraz poliuretanowymi. Aby go użyć, zdejmij korek i przekręć pompkę. Następnie wyciśnij niewielką ilość żelu i rozprowadź w dowolnie wybranym miejscu.


Jak stosować

Aby skorzystać z żelu należy przekręcić pompkę. Wycisnąć żel z opakowania. Rozprowadzić niewielką ilość żelu na skórze w dowolnie wybranym miejscu. Żel można stosować tak często, jak tego potrzebujesz. Możesz używać żelu z dowolnymi prezerwatywami Durex - po prostu rozprowadź go na zewnątrz prezerwatywy, kiedy jest ona już nałożona na członka.

Przeznaczenie

Durex Play Żel intymny jest doskonały do seksu waginalnego, analnego oraz oralnego.

Dystrybutor

Reckitt Benckiser Healthcare Poland S.A., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Producent

Reckitt Benckiser Healthcare UK Ltd.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.