FeMe Complex, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
104,16

O produkcie: FeMe Complex, suplement diety, 60 kapsułek

100049706

Opis

FeMe Complex, suplement diety, 60 kapsułek to preparat, którego składniki wspomagają wchłanianie żelaza. 


Właściwości

Preparat, dzięki swoim składnikom:

  • Wspiera prawidłową produkcję czerwonych krwinek i hemoglobinym.
  • Zwiększa przyswajalność żelaza.
  • Może przyczynić się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Suplement diety FeMe Complex zawiera żelazo w formie chelatu i witaminę B12, które pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz zmniejszaniu uczucia zmęczenia i znużenia, witaminę C, która zwiększa przyswajanie żelaza, foliany, które pomagają w prawidłowej produkcji krwi, a także laktoferynę, cynk, mio-inozytol i standaryzowane ekstrakty z pokrzywy i buraka.

Składniki suplementu diety FeMe Complex mają aktywne biologicznie formy, w tym chelat żelaza (diglicynian), witaminę B12 (metylokobalamina), kwas foliowy (glukozamina 5MTHF) i cynk (cytrynian cynku).

Kompozycja suplementu diety FeMe Complex wspiera wchłanianie żelaza w organizmie. Zawiera witaminę C, która zwiększa przyswajanie żelaza.


Tabela

Składnik W 2 KAPSUŁKACH RWS*
Laktoferyna 100 mg  
Ekstrakt z dzikiej róży 267 mg  
w tym witamina C 200 mg 250%
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej 200 mg  
Ekstrakt z buraka 200 mg  
Żelazo 20 mg 143%
Cynk 10 mg 100%
Kwas foliowy (5-MTHF) 200 µg 100%
Witamina B12 100 µg 4000%
Mio-inozytol 400 mg  
*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina L.) standaryzowany na 75 % witaminy C DER 10:1; mąka ryżowa; składnik kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.) DER 20:1; ekstrakt z korzeni buraka (Beta vulgaris L.) DER 10:1; laktoferyna z mleka krowiego (mleko); diglicynian żelaza (II) (żelazo); cytrynian cynku (cynk); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego (kwas foliowy); metylokobalamina (witamina B12).


Jak stosować

Doustnie,  w pierwszej połowie dnia, pomiędzy posiłkami lub na czczo.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli: 2 kapsułki.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15-25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Należy spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia opakowania.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W przypadku występowania chorób lub stosowania produktów leczniczych skonsultuj przyjmowanie suplementu diety z lekarzem. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.


Producent

HEALTH LABS CARE S.A


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.