Femibion

  (5)

Femibion tworzy suplementy diety dla kobiet w ciąży i planujących dzieci. Preparaty zawierają najważniejsze witaminy i minerały dla zdrowia i dobrego samopoczucia przyszłej mamy oraz prawidłowego rozwoju płodu. Zobacz preparaty Femibion dostępne w portfolio marki!

Sortuj według

  Poznaj preparaty Femibion

  Suplementy diety Femibion są polecane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Stanowią dobre źródło folianów. Dostarczają nie tylko kwas foliowy, ale też metafolinę. Produkty Femibion dodatkowo uzupełniono nienasyconymi kwasami tłuszczowymi omega 3 potrzebnymi do prawidłowego rozwoju układu nerwowego i narządu wzroku u dziecka. Jod, niacyna, witaminy z grupy B, E i C zapewniają zdrowie zarówno maluszkowi, jak i jego mamie. Co ważne, produkty Femibion mają korzystną cenę, dlatego ich wybór nie wiąże się z dużym wydatkiem.

  Femibion rodzaje produktów dla kobiet

  • Femibion 0 tabletki dostarcza folianów potrzebnych w okresie przygotowania do ciąży. Jako uzupełnienie zróżnicowanej diety zawiera też jod i witaminy ważne dla zdrowia i samopoczucia przyszłej mamy.
  • Femibion 1 tabletki jest połączeniem starannie dobranych składników odżywczych kluczowych w okresie wczesnej ciąży. W składzie preparatu można znaleźć mieszankę fiolianów, kwas foliowy i choliny. Receptura suplementu została dostosowana do potrzeb kobiet w pierwszym trymestrze ciąży.
  • Femibion 2 tabletki wspiera matkę i dziecko od 13. tygodnia ciąży do porodu. Stanowi uzupełnienie, ale nie zamiennik zróżnicowanej diety. Dostarcza folianów i DHA, a także 10 witamin (w tym witaminę D), jod, żelazo, magnez, selen, cynk i luteinę. Suplement oznaczony cyfrą 3 przeznaczony jest z kolei dla kobiet w okresie karmienia piersią. Zawiera podwójne źródło folianów, cholinę oraz DHA.