Femiflamax, suplement diety, 60 tabletek

Dostępny
43,22

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Femiflamax, suplement diety, 60 tabletek

100018217

Opis

Femiflamax to suplement diety zawierający składniki których stosowanie łagodzi objawy menopauzy.

Właściwości

Uderzenia gorąca, zaburzenia snu, wahania nastroju i nocne poty to częste objawy okresu przekwitania. Bywają tak nasilone, że zaburzają normalne funkcjonowanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet dojrzałych, powstały tabletki na menopauzę Femiflamax. Jest to suplement diety, który zawiera specjalnie opracowany skład, dedykowany kobietom w okresie menopauzy. Femiflamax zawiera izoflawonoidy z czerwonej koniczyny, witaminę B6, kwas foliowy, magnez i ekstrakt z czarnego pieprzu.

Femiflamax dostarcza do codziennej diety składniki pochodzenia naturalnego oraz witaminy i składniki mineralne, które neutralizują objawy menopauzy. Preparat został starannie przebadany, dzięki czemu jego stosowanie jest w pełni bezpieczne. Specjalnie opracowane proporcje składników gwarantują wygodę stosowania. Wystarczy połknąć 1 tabletkę dziennie, aby dostarczyć sobie odpowiednie ilości substancji aktywnych.

Jak działa Femiflamax?

Suplement dostarcza do codziennej składniki substancje łagodzące dolegliwości związane z menopauzą. Ekstrakt z czerwonej koniczyny to źródło izoflawonoidów, które łagodzą objawy tj. wahania nastroju, nocne poty czy uderzenia gorąca. Kwas foliowy zmniejsza uczucie znużenia i zmęczenia, witamina B6 reguluje gospodarkę hormonalną a magnez wspiera układ nerwowy. Czarny pieprz to źródło piperyny, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Kiedy brać Femiflamax?

Femiflamax jest dedykowany dla kobiet przechodzących menopauzę, które uskarżają się na dolegliwości związane z tym okresem. Po preparat warto sięgnąć nawet, gdy objawy nie występują. Składniki zawarte w suplemencie wpływają korzystnie na układ nerwowy, gospodarkę hormonalną, jak również pomaga spalać tkankę tłuszczową.

Jak długo można stosować Femiflamax?

Producent nie podaje, jak długo można przyjmować Femiflamax. Preparat dostarcza naturalne wyciągi, witaminy i minerały. Jego długotrwałe stosowanie sprawia, że organizm otrzymuje składniki o właściwościach prozdrowotnych. Suplement został w pełni przebadany, dlatego jego stosowanie jest bezpieczne.


Tabela

Składniki: 1 tabletka
Izoflawonoidy z czerwonej koniczyny 40 mg
Witamina B6 1,40 mg (100% RWS)
Kwas foliowy 200 ug (100% RWS)
Magnez 93,75 mg (25% RWS)
Ekstrakt z czarnego pieprzu 5 mg

RWS - Referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: Izoflawonoidy z czerwonej koniczyny( Genisteina 98%), ekstrakt z czarnego pieprzu 95%, witamina B6( chlorowodorek pirydoksyny), witamina B9( kwas foliowy), magnez( tlenek magnezu), celuloza, mikrokrystaliczna (E 460), hydroksypropylometyloceluloza (E 464), stearynian magnezu ( E 470b), poliwinylopirolidon (E 1201), talk ( E553b), dwutlenek tytanu (E 171), tlenek żelaza ( E172).

Jak stosować

Przyjmować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Przeznaczenie

Przeznaczony w celu suplementacji składników zawartych w preparacie.

Waga

Masa netto 36 g (60 tabletek).

Producent

SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
ul. Pułaskiego 9
40-273 Katowice

Typ produktu

Suplement diety

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Femiflamax to suplement diety zawieraj\u0105cy sk\u0142adniki kt\u00f3rych stosowanie \u0142agodzi objawy menopauzy.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.