Feminovit Żelazo, suplement diety, 30 tabletek

8,88
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100011772

Suplement diety zawierający żelazo elementarnego Ferronyl oraz witaminę C.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości umieszczonej na spodzie kartonika.Preparat przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Producent

Salvum LAB Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Jana Sobieskiego 53,
58-500 Jelenia Góra,

Skład

Składniki: Substancja wypełniająca (celuloza), kwas L-askorbinowy (witamina C), żelazo elementarne, substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, talk) , barwniki (dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza), emulgator (lecytyna sojowa), substancja wiążąca (sorbitol).

Tabela

Składniki 1 kapsułka % RWS*
Witamina C 40 mg 50%
Żelazo 28 mg 200%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Właściwości

Feminovit ŻELAZO to nowoczesny preparat będący złożonym źródłem żelaza elementarnego Ferronyl oraz witaminy C, która zwiększa jego przyswajanie.

Dzienne spożycie

Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie.
Produkt dla dorosłych.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.