Fiorda

  (10)

Fiorda wchodzi w skład grupy Phytopharma Klęka S.A. (znanej z produkcji leków oraz suplementów diety na bazie substancji roślinnych). Artykuły tej marki zawierają składniki odznaczające się wysoką czystością biologiczną. Nadają się do przyjmowania przez dorosłych i dzieci.

Sortuj według

Fiorda - postaw na naturalną formułę!

Produkty Fiorda poleca się osobom cierpiącym na przewlekłe problemy z gardłem lub krtanią. Tabletki oraz spraye wytwarza się z wykorzystaniem wyciągów roślinnych o dobroczynnych właściwościach prozdrowotnych. Pastylki Fiorda do ssania zawierają ekstrakty z:

  • porostu islandzkiego o działaniu kojąco-łagodzącym,
  • laktoferyny - białka znajdującego się w mleku karmiących mam,
  • dzikiej róży wspomagającej odporność organizmu,
  • lipy wspierającej funkcjonowanie strun głosowych,
  • prawoślazu poprawiającego pracę górnych dróg oddechowych,
  • kwasu hialuronowego wiążącego cząsteczki wody.

Tabletki oraz spraye Fiorda na gardło - dopasuj produkty do swoich potrzeb! 

Apteka zapewnia szeroki wybór produktów Fiorda w różnych cenach. Dla dzieci poleca się pastylki z serii Fiorda Junior. W asortymencie marki dostępne są także wyroby o specjalnym przeznaczeniu, np. tabletki do ssania na chrypkę i suchość w gardle Fiorda Vocal lub suplement diety Fiorda na podrażnione gardło i krtań. Oferta firmy obejmuje również spraye do jamy ustnej oraz gardła. Stosuje się je w celu zmniejszenia dyskomfortu spowodowanego koniecznością oddychania przez usta. Dodatkowo eliminują one uczucie suchości, bólu, pieczenia oraz drapania w gardle.