Gal Tran Norweski, suplement diety, aromat naturalny, płyn, 250 ml

Marka: GAL
Dostępny
34,16

O produkcie

100005533

Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju z wątroby dorsza – witaminy A i D oraz Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-3, w tym kwasy dokozaheksaenowy (DHA) i eikozapentaenowy (EPA).

Właściwości

Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witaminy A i D pomagają także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia oraz do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.

Kwas eikozapentaenowy (EPA) wraz z kwasem dokozaheksaenowym (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Tabela

dzienną porcję produktu pół łyżeczki (2,5 ml) RWS*
Kwasy tłuszczowe jednonienasycone 904 mg
Kwasy tłuszczowe wielonienasycone 849 mg
w tym
Omega-3 765 mg
kwas DHA (dokozaheksaenowy) 253 mg
kwas EPA (eikozapentaenowy) 207 mg
Omega 84 mg
Kwasy tłuszczowe nasycone 543 mg
Witamina E (ekwiwalent alfa-tokoferolu) 9 mg 75%
Witamina A (ekwiwalent retinolu) 690 μg 86%
Witamina D 6 6 μg 120%
* Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Składniki: olej z wątroby dorsza, witamina E.

Jak stosować

Doustni

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli i dzieci powyżej 3. roku życia: pół łyżeczki (2,5 ml) dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Ewentualne zmętnienie preparatu jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu.

W przypadku kobiet w ciąży i dzieci stosowanie w tym samym czasie Tranu oraz innych preparatów zawierających witaminy A i D powinno być skonsultowane z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Waga

Masa/objętość netto: 250 ml

Producent

S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł. Marek s.j.
61-012 Poznań, ul. Krótka 4

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.