Gargarin

  (4)

Gargarin to marka należąca do grupy Farmina. Firma specjalizuje się w dostarczaniu leków i wyrobów medycznych na wiele dolegliwości. Dysponuje 7 laboratoriami badawczymi. Kładzie ogromny nacisk na innowacje technologiczne. W portfolio spółki znajduje się przeszło 100 produktów.

Sortuj według

    Gargarin - saszetki i płyn do płukania gardła oraz jamy ustnej

    Apteki oferują wyroby medyczne Gargarin w różnych cenach. Asortyment marki obejmuje saszetki do sporządzania zawiesiny oraz płyn na gardło i jamę ustną. Do flagowych produktów marki zaliczają się: Gargarin proszek do sporządzania roztworu do płukania gardła oraz Gargarin proszek do sporządzenia płynu do płukania gardła. Wykazują one działanie antyseptyczne i znieczulające. Stosuje się je pomocniczo w stanach zapalnych jamy ustnej bądź gardła. Po produkty należy sięgnąć po wcześniej konsultacji z lekarzem.

    Gargarin - wypróbuj proszek do płukania nosa i zatok

    Dobrymi opiniami cieszą się również wyroby medyczne przeznaczone na zapalenie zatok przynosowych. Produkty Gargarin podaje się też w przypadku nieżytu nosa spowodowanego alergenami oraz zabiegami chirurgicznymi.  Na uwagę zasługuje m.in. zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok Gargarin Zatoki. Eliminuje on alergeny, bakterie, wirusy, a jednocześnie nawilża i chroni przed rozwojem infekcji. W jego składzie mieści się 100% chlorek sodu. Zestaw wykorzystuje się też profilaktycznie w celu utrzymania właściwej higieny nosa i zatok.