Gargarin Zatoki, zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok, butelka + 16 saszetek

Dostępny
17,52

O produkcie

100014905

Gargarin Zatoki - zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok.

Właściwości

Zabieg płukania nosa i zatok powoduje, że zalegająca wydzielina ulega rozrzedzeniu, udrażniając nos i zatoki z zalegającego śluzu. Roztwór Gargarin ZATOKI oczyszcza nos i zatoki z bakterii, wirusów, alergenów oraz pyłu jednocześnie nawilżając śluzówkę. Zabieg ten chroni drogi oddechowe przed infekcjami.

Skład

100% chlorek sodu

Jak stosować

Płukanie należy wykonywać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza.
- Roztwór izotoniczny – wsypujemy zawartość jednej saszetki wyrobu medycznego Gargarin Zatoki do butelki i uzupełniamy przegotowaną, wystudzoną wodą do linii 240 ml.
- Roztwór hipertoniczny – wsypujemy zawartość dwóch saszetek wyrobu medycznego Gargarin Zatoki do butelki i uzupełniamy przegotowaną, wystudzoną wodą do linii 240 ml.

Przeznaczenie

Zapalenie zatok przynosowych, nieżyt nosa, alergiczny nieżyt nosa, po ekspozycji na alergeny (pyłki roślin, kurz, pierze, sierść zwierząt domowych), przed i po zabiegach chirurgicznych w obrębie nosa i zatok, profilaktycznie w celu utrzymania higieny nosa i zatok oraz do oczyszczania nosa i zatok po kontakcie z powietrzem zawierającym duże stężenie pyłu.

Waga

W skład zestawu podstawowego wchodzi butelka 240 ml oraz 16 saszetek (2,15 g każda) z proszkiem do sporządzania roztworu.

Producent

Farmina sp. z o.o.
ul. Lipska 44
30-721 Kraków

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.