Gastrotuss Light, niskokaloryczny syrop przeciwrefluksowy, 500 ml

Dostępny
26,66
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100011981

Gastrotuss Light to niskokaloryczny syrop przeciwrefluksowy, zalecany w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego i krtaniowo-gardłowego u pacjentów z nadwagą, otyłością, chorych na cukrzycę i we wszystkich przypadkach wymagających diety niskokalorycznej.

Właściwości

  • Szybka i kompleksowa odpowiedź na refluks
  • Tworzy mechaniczną barierę antyrefluksową
  • Hamuje aktywność enzymatyczną pepsyny
  • Zobojętnia sok żołądkowy
  • Przyspiesza proces opróżniania żołądka z treści pokarmowej
  • Eliminuje gazy, zapobiega wzdęciom i zmniejsza TLESR
  • Regeneruje podrażnioną śluzówkę
  • Łagodzi kaszel refluksowy
  • Odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób starszych
  • Dobrze tolerowany w terapii długookresowej

Skład

Sorbitol, alginian magnezu, symetykon, wodorowęglan potasu, guma ksantanowa, metylu p-hydroksybenzoesan, sól dwusodowa EDTA, wodorotlenek potasu, propylu p-hydroksybenzoesan, D-pantenol, sukraloza, aromat, woda oczyszczona. Nie zawiera glutenu i laktozy.

Jak stosować

Przed użyciem energicznie wstrząsnąć.
Dzieci od 6 do 12 lat: 10 ml po posiłkach oraz przed udaniem się na spoczynek lub według zaleceń lekarza.
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 20 ml po posiłkach oraz przed udaniem się na spoczynek lub według zaleceń lekarza

Przeznaczenie

Produkt zalecany w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego i krtaniowo-gardłowego u pacjentów z nadwagą, otyłością, chorych na cukrzycę i we wszystkich przypadkach wymagających diety niskokalorycznej.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.  Nie przekraczać zalecanej dawki, przestrzegać zalecanego spo-sobu użycia. W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanych należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Jeśli pacjent przyjmuje inne preparaty, Gastrotuss należy zażyć jako ostatni. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, z dala od źródeł ciepła. Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Termin ważności dotyczy prawidłowo przechowywanego preparatu w nieotwieranym opakowaniu.  Preparat może wykazywać konsystencję mniej lub bardziej kle-istą, co nie ma wpływu na jego jakość. Należy dobrze zamknąć butelkę po zastosowaniu

Producent

DMG Italia srl
via Laurentina Km. 26,700
Pomezia (Rome) - ITALIA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.