GingerOrganic tampony organiczne bez aplikatora normal, 18 szt.

Dostępny
19,04

O produkcie: GingerOrganic tampony organiczne bez aplikatora normal, 18 szt.

100019253

Opis

GingerOrganic tampony organiczne bez aplikatora normal, 18 szt. przeznaczone są do higieny intymnej dla kobiet w czasie średnio obfitej miesiączki. Wykonane są z czystej, organicznej bawełny, która jest bezpieczna dla skóry okolic intymnych.


Właściwości

  • 100% certyfikowanej bawełny organicznej.
  • Nie podrażniają wrażliwej skóry okolic intymnych.
  • Bielone nadtlenkiem wodoru.
  • Nie zawierają chloru, barwników i substancji zapachowych.
  • Naturalny skład.
  • Przebadane klinicznie.
  • Biodegradowalne.
  • Nietestowane na zwierzętach.
  • Hipoalergiczne.

Tampony organiczne bez aplikatora GingerOrganic w rozmiarze normal doskonale sprawdzają się podczas umiarkowanego krwawienia miesięcznego. Zarówno tampony, jak i sznureczek wykonane zostały w całości z certyfikowanej bawełny organicznej, która nie zawiera chemii, GMO, perfum oraz chloru. W przeciwieństwie do większości dostępnych tamponów bielonych chlorem produkt GingerOrganic jest bielony nadtlenkiem wodoru (wodą utlenioną). W ten sposób tampony są bezpieczne dla delikatnej skóry okolic intymnych i nie powodują podrażnień.

Tampony organiczne marki GingerOrganic wyróżniają się specyficzną konstrukcją z lekko zaokrągloną główką, która ułatwia umieszczanie ich wewnątrz pochwy. Dzięki temu zapewniają one maksymalną ochronę przed przeciekaniem, a także komfort i swobodę ruchu przez cały dzień. Tampony są hipoalergiczne i biodegradowalne, co potwierdza aż 5 certyfikatów: Ecocert COSMOS, Allergy Certifie, Nordic Ecolabel, GOTS oraz FSC.


Skład

Tampon oraz sznureczek - 100 % organiczna, certyfikowana bawełna Absorbent - 100% bawełna organiczna, opakowanie z certyfikowanego przez FSC kartonu, wykonane z organicznych składników.

Jak stosować

0

Przeznaczenie

Do codziennego użytku.

Ostrzeżenia

Przechowywanie
Pamiętaj, żeby swój produkt przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Naturalne produkty nie tolerują bardzo wysokich oraz bardzo niskich temperatur, które mogą spowodować psucie się produktu lub jego rozwarstwienie. Optymalna temperatura dla tej kategorii produktów to 5 - 25 stopni Celsjusza. Certyfikat Peta Cruelty Free and Vegan, 99% składników pochodzenia naturalnego , produkt wegański.


Producent

GingerOrganic
Bredgade 36 B, st.
1260 Kobenhavn K


Uwagi

Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS, FSC


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.