GingerOrganic tampony organiczne z aplikatorem mini, 16 szt.

Dostępny
30,99
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100019249

GingerOrganic tampony organiczne z aplikatorem mini, 16 szt. umożliwiają łatwą i higieniczną aplikację. Powstały z czystej, organicznej bawełny. Nie zawierają potencjalnie drażniących substancji. Przeszły bezpieczny dla zdrowia proces bielenia wodą utlenioną. Stanowią produkt biodegradowalny.

Właściwości

Tampony z aplikatorem Mini GingerOrganic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z czystej, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

Produkt nie jest wybielany chlorem, jest bielony nadtlenkiem wodoru (woda utleniona). Jest to całkowicie bezpieczny proces bielenia.

100% certyfikowanej bawełny organicznej,
Hipoalergiczne
Testowane klinicznie
Wolne od chemii, GMO, perfum i chloru
Wygodny w użyciu aplikator, który pozwala na delikatną i komfortową aplikację
Dyskretność i higiena
Biodegradowalne
Tampony występują w trzech rozmiarach: mini, normal i super
W trosce, aby ta bardzo wrażliwa część kobiecego ciała stykała się z najlepszą i najczystszą bawełną, bez ryzyka uczuleń i podrażnień.

Produkty GingerOrganic posiadają aż pięć certyfikatów, które gwarantują, że są one wykonane w 100% z bawełny organicznej, są hipoalergiczne i biodegradowalne:

Ecocert COSMOS
Allergy Certified
Nordic Ecolabel
GOTS
FSC

Skład


Jak stosować

0

Przeznaczenie

Do codziennego użytku.

Ostrzeżenia

Przechowywanie
Pamiętaj, żeby swój produkt przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Naturalne produkty nie tolerują bardzo wysokich oraz bardzo niskich temperatur, które mogą spowodować psucie się produktu lub jego rozwarstwienie. Optymalna temperatura dla tej kategorii produktów to 5 - 25 stopni Celsjusza. Certyfikat Peta Cruelty Free and Vegan, 99% składników pochodzenia naturalnego , produkt wegański.

Producent

GingerOrganic
Bredgade 36 B, st.
1260 Kobenhavn K

Uwagi

Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS, FSC

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.