GingerOrganic tampony organiczne z aplikatorem mini, 16 szt.

Dostępny
19,48

O produkcie: GingerOrganic tampony organiczne z aplikatorem mini, 16 szt.

100019249

Opis

GingerOrganic tampony organiczne z aplikatorem mini, 16 szt. to certyfikowany produkt do higieny intymnej dla kobiet. Tampony wykonane są z organicznej bawełny, która nie zawiera substancji chemicznych, alergenów i składników zapachowych.


Właściwości

  • 100% certyfikowanej bawełny.
  • Wygodny aplikator, który ułatwia korzystanie z tamponu.
  • Gwarancja higieny i intymności.
  • Bezpieczne dla bardzo wrażliwej skóry okolic intymnych.
  • Nie zawierają składników zapachowych, alergenów i GMO.
  • Naturalny skład.
  • Testowane klinicznie.
  • Biodegradowalne.
  • Nietestowane na zwierzętach.
  • Hipoalergiczne.

Tampony organiczne z aplikatorem marki GingerOrganic to produkt hipoalergiczny i biodegradowalny, który powstał z myślą o kobietach, którym zależy na maksymalnym komforcie podczas higieny okolic intymnych. Tampony sprzedawane są w rozmiarze mini, w związku z czym są odpowiednie na dni skąpej miesiączki. Charakteryzuje je najwyższa jakość wykonania z certyfikowanej, organicznej bawełny, która nie zawiera substancji syntetycznych, alergizujących i zapachowych.

Bawełna użyta do produkcji tamponów organicznych GingerOrganic jest bielona nadtlenkiem wodoru, a nie chlorem jak w przypadku tego typu produktów. W związku z tym są one bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry okolic intymnych. Tampony posiadają wygodny aplikator, który ułatwia korzystanie z nich na co dzień i pomaga utrzymać higienę w czasie miesiączki. Ich unikalna budowa sprawia, że zapewniają pełną ochronę przed przeciekaniem.


SkładJak stosować

0

Przeznaczenie

Do codziennego użytku.

Ostrzeżenia

Przechowywanie
Pamiętaj, żeby swój produkt przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Naturalne produkty nie tolerują bardzo wysokich oraz bardzo niskich temperatur, które mogą spowodować psucie się produktu lub jego rozwarstwienie. Optymalna temperatura dla tej kategorii produktów to 5 - 25 stopni Celsjusza. Certyfikat Peta Cruelty Free and Vegan, 99% składników pochodzenia naturalnego , produkt wegański.


Producent

GingerOrganic
Bredgade 36 B, st.
1260 Kobenhavn K


Uwagi

Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS, FSC


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.