GingerOrganic tampony organiczne z aplikatorem normal, 14 szt.

Dostępny
19,49

O produkcie: GingerOrganic tampony organiczne z aplikatorem normal, 14 szt.

100019250

Opis

GingerOrganic tampony organiczne z aplikatorem normal, 14 szt. świetnie sprawdzają się podczas higieny intymnej w okresie średnio obfitej miesiączki. Tampony wykonane zostały z certyfikowanej bawełny organicznej, która nie podrażnia wrażliwej skóry.


Właściwości

  • Wykonane z organicznej bawełny.
  • Bielone nadtlenkiem wodoru.
  • Zapewniają pełną ochronę przed przeciekaniem.
  • Niezawodne u kobiet z wrażliwą skórą okolic intymnych.
  • Pozbawione substancji chemicznych, pestycydów, GMO, alergenów i substancji zapachowych.
  • Naturalny skład.
  • Przebadane klinicznie.
  • Biodegradowalne.
  • Nietestowane na zwierzętach.
  • Hipoalergiczne.

Tampony organiczne z aplikatorem GingerOrganic dostępne są w rozmiarze normal, co oznacza, że świetnie się sprawdzają w dniach średnio obfitej miesiączki. Ich nowoczesna konstrukcja wykonana została w całości z certyfikowanej bawełny organicznej, która nie uczula i nie podrażnia delikatnej skóry okolic intymnych. Co ważne, tampony są bielone nadtlenkiem wodoru (wodą utlenioną), w związku z czym są w pełni bezpieczne dla skóry.

Dużym udogodnieniem dla kobiet jest specjalny aplikator znajdujący się w tamponach organicznych Ginger Organic. Dzięki niemu zakładanie tamponu jest dyskretne, szybkie i wygodne. Specjalnie opracowana budowa tamponów sprawia również, że gwarantują maksymalną ochronę przed przeciekaniem i nie powodują dyskomfortu. Produkt jest pozbawiony chemii, GMO, perfum i chloru, a także posiada 5 certyfikatów bezpieczeństwa: Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS i FSC.


Skład

Tampon oraz sznureczek - 100 % organiczna, certyfikowana bawełna Absorbent, aplikator i opakowanie z certyfikowanego przez FSC kartonu wykonane z organicznych składników.

Jak stosować

0

Przeznaczenie

Do codziennego użytku.

Ostrzeżenia

Przechowywanie
Pamiętaj, żeby swój produkt przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Naturalne produkty nie tolerują bardzo wysokich oraz bardzo niskich temperatur, które mogą spowodować psucie się produktu lub jego rozwarstwienie. Optymalna temperatura dla tej kategorii produktów to 5 - 25 stopni Celsjusza. Certyfikat Peta Cruelty Free and Vegan, 99% składników pochodzenia naturalnego , produkt wegański.


Producent

GingerOrganic
Bredgade 36 B, st.
1260 Kobenhavn K


Uwagi

Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS, FSC


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.