Haspro Multi10, stopery do uszu, kolor żółty, 10 par

Pakiet 10 par żółtych stoperów do uszu z rozprężnej pianki poliuretanowej.

Dostępny
12,00

O produkcie: Haspro Multi10, stopery do uszu, kolor żółty, 10 par

100032483

Opis

Stopery do uszu HASPRO Multi10 to produkt, który zawiera 10 par piankowych zatyczek do uszu wykonanych z super miękkiej pianki poliuretanowej o wysokim współczynniku tłumienia na poziomie 38 dB.
Dzięki czemu zapewniają optymalne dopasowanie do każdego kanału słuchowego oraz jeden z najwyższych stopni tłumienia w swojej kategorii.
Zostały zaprojektowane aby chronić przed nadmiernym hałasem, który często powoduje ogromy dyskomfort a niektórych przypadkach ból głowy.


Właściwości

Stopery do uszu HASPRO wykonane są ze specjalnej pianki, która jest miękka i komfortowa dla ucha, dzięki czemu dokładniej dopasowuje się do kształtu kanału usznego i zapewnia odpowiednie wyciszenie wtedy kiedy tego oczekujemy.

ZALETY:
- Rozprężna pianka poliuretanowa (wystarczy 30 sekund)
- Szerokie zastosowanie
- Każda para pakowana oddzielnie
- Tłumienie hałasu w dB SNR = 38 dB
- Przeciwhałasowe wkładki HASPRO są zgodne z normą EN352-2:2002


Przeznaczenie

Wkładki przeciwhałasowe HASPRO mają szerokie zastosowanie, można je stosować jako podstawową ochronę słuchu w pracy i przemyśle (zgodność z normą CE EN352-2), podczas prac domowych, koszenia trawy jak i również podczas jazdy motocyklem, czytania książek, nauki, pracy w biurze gdzie wymagane jest skupienie i izolacja od hałasu, głośnych rozmów, radia czy też muzyki. Stopery do uszu są również najlepszym rozwiązaniem na problem z uśnięciem gdy obok mamy chrapiącego partnera lub imprezujących sąsiadów. Przy odpowiednim dopasowaniu i wypełnieniu w kanale słuchowym umożliwiają spokojny sen w każdej pozycji a ich wysokie tłumienie, które jest pożądane przez osoby mające problem ze snem jest jedno z najwyższych dostępnych na rynku w tej kategorii, co przełoży się na spokojny i regenerujący sen.


Waga

Opakowanie zawiera 10 par (20 sztuk) stoperów pakowanych oddzielnie / 1 para w woreczku.


Producent

HASPRO Sp. z o.o.
ul. Hoffmanowej 19/301
35-016 Rzeszów

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.