Humana

  (31)

Produkty dla dzieci muszą cechować się szczególną delikatnością i bezpiecznym składem. Humana to marka z ponad 60-letnim doświadczeniem popartym szeregiem badań i opinii konsumentów. W portfolio firmy znajduje się o oraz inne produkty żywnościowe dla niemowląt.

Sortuj według

Humana - postaw na mleko o dobrym składzie

Jak zapewnia producent, mleko modyfikowane Humana jest bezpieczne i dopasowane do potrzeb rozwojowych najmłodszych. Proces produkcyjny gwarantuje zachowanie naturalnych składników odżywczych. Firma Humana chwali się także ekologicznym podejściem, zapewniając o organicznym pochodzeniu półproduktów. Zrównoważone rolnictwo, naturalne procesy, poszanowanie fauny i flory, spełnianie wszelkich norm ekologicznych oraz produkty wolne od GMO - to najważniejsze wytyczne charakteryzujące tę niemiecką markę.

Humana - mleko początkowe i następne

W ofercie marki Humana znajdziesz szereg produktów dedykowanych zarówno maluchom, jak i młodym, karmiącym mamom. Jednym z flagowych artykułów marki jest Humana mleko początkowe przeznaczone dla noworodków. W aptece znajdują się też artykuły niemowląt w wieku od kilku do kilkunastu miesięcy. Ich ceny zależą m.in. od gramatury. Produkty Humana cieszą się zaufaniem wielu rodziców i sympatią najmłodszych konsumentów.

Mleko modyfikowane Humana już od 1 dnia życia

Humana 1 to mleko w pełni hipoalergiczne. Nadaje się do bezpiecznego stosowania u noworodków, które jeszcze nie wykształciły wystarczającej bariery ochronnej. Mleko Humana 1 początkowe w proszku można podawać już od pierwszych dni życia, zwłaszcza jeśli u Twojego maleństwa występuje podejrzenie alergii na niektóre składniki pokarmowe. Dodatkowo to mleko dla niemowląt sprzyja rozwojowi komórek nerwowych, ostrości wzroku, a także wzmacnia naturalną odporność.

Mleko dla niemowląt i starszych dzieci

Mleko Humana 2 oraz Humana 3 to kolejne produkty wprowadzane do diety niemowlęcia. Podaje się je po 6 i po 12 miesiącu życia (po odstawieniu mleka początkowego). Humana 2 to mleko pokrywające większe zapotrzebowaniem niemowląt na witaminy i składniki mineralne. Sprzyja także rozszerzaniu diety i nie obciąża brzuszka niemowlęcia. Dodatkowo zawiera odpowiednią ilość białka oraz starannie wyselekcjonowane tłuszcze. Pomaga także w tworzeniu bariery ochronnej i rozwoju flory bakteryjnej w układzie pokarmowym.

Humana - specjalistyczne mleka i produkty dla dzieci

Kolki u niemowlaka, problemy z trawieniem i ze snem to częste problemy, z jakimi muszą zmierzyć się młodzi rodzice. W ofercie marki Humana znajdziesz różnorodne mleka specjalistyczne, kaszki dla niemowląt, posiłki owocowe oraz herbatki. Do ciekawych propozycji zalicza się mleko Humana z serii Anticolic. Zostało ono stworzone z myślą o niemowlakach mających problem z powracającymi kolkami, wzdęciami i zaparciami.

Humana - wybierz zdrowe kaszki i herbatki!

Humana oferuje również rozmaite kaszki. Stanowią one przysmak dla najbardziej wymagających brzuszków. Różnorodne smaki, płynna konsystencja oraz skład bogaty w cenne dla zdrowia zboża sprawiają, że kaszki Humana to doskonała propozycja dla najmłodszych. Z kolei herbatki zaspokoją każde podniebienie, a przy okazji pomogą przy problemach ze snem, z żołądkiem, z trawieniem oraz z biegunką. Dla niemowląt powyżej 4 miesiąca życia polecana jest m.in. Humana herbatka na brzuszek.

Mleko modyfikowane Humana a zalecenia WHO

Zastanawiasz się, jak długo karmić piersią? Warto mieć na uwadze zalecenia WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Według nich mleko naturalne lub modyfikowane powinno podawać się do ukończenia przez malucha szóstego miesiąca życia. Z kolei przy włączaniu pokarmów uzupełniających karmienie piersią powinno się kontynuować co najmniej do 2 roku życia.