Humana benelife AColic, suplement diety, płyn, 30 ml

Marka: HUMANA
Dostępny
31,21

O produkcie: Humana benelife AColic, suplement diety, płyn, 30 ml

100022454

Opis

Dzięki zawartości delikatnych ekstraktów ziołowych może być pomocny przy rozwiązywaniu problemów małego brzuszka. Unikalny skład produktu przynosi niemowlętom ulgę w kolce.


Właściwości

Humana benelife AColic to suplement diety, który zawiera ekstrakt z kwiatów rumianku i ekstrakt z liści melisy oraz tyndalizowane bakterie kwasu mlekowego (Lactobacillus acidophilud).


Dzięki:

Fitoterapeutykom - rumiankowi i melisie: które działają przeciwskurczowo, antyseptycznie i przeciwzapalnie, łagodzą wzdęcia, uspokajają i wspomagają trawienie.

Postbiotykowi - tyndalizowanym Lactobacillu Acidophilus: który pomaga w budowaniu mikroflory jelitowej. Działa antybakteryjnie i wspiera układ odpornościowy.


Tabela

Wartość odżywcza Dzienna porcja (2ml) Na 100 ml
Wartość energetyczna 17,94 kJ / 4 kcal 897 kJ / 211 kcal

Tłuszcze
  
w tym nasycone

0 g
  
0 g

0 g
  
0 g

Węglowodany
  
w tym cukry

1,04 g
  
1 g

52 g
  
50 g
Białko 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g
Rumianek 18 mg 900 mg
Melisa 130 mg 6500 mg

Tyndalizowane bakterie
  
(Lactobacillus acidophilus)
2 x 109 cfu 100 x 109 cfu

Skład

Składniki: Fruktoza, woda oczyszczona, ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis L.), ekstrakt z kwiatów rumianku (Matricaria chamomilla L.), tyndalizowane bakterie kwasu mlekowego: Lactobacillus acidophilus HA122 (BCCM / LMGID11722) (z mleka i soi), kwasy: kwas mlekowy.

Jak stosować

Zaleca się podanie bezpośrednio do ust przy użyciu pipety dozującej dołączonej do opakowania.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1ml dwa razy dziennie - chyba, że lekarz zalecił inaczej.

Przeznaczenie

Kolka jelitowa i czynnościowe zaburzenia przewodu pokarmowego.

Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej i urozmaiconej diety oraz zdrowego stylu życia. Wstąsnąć przed użyciem. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C z dala od źródeł ciepła. Data minimalnej trwałości odnosi się do odpowiednio przechowywanego i nieotwartego opakowania. Po otwarciu produktu, natychmiast zamknąć i zużyć w ciągu 15 dni.

Waga

Masa/objętość netto: 30 ml

Producent

HUMANA
Chłodna 51
Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.