Iladian intima - żel pomocniczy w leczeniu infekcji intymnych, 30 g

Marka: ILADIAN

Dostępny

15,05
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100002630

Iladian intima łagodzi dolegliwości związane z podrażnieniami, grzybiczymi i bakteryjnymi infekcjami zewnętrznych narządów płciowych.

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

OstrzeżeniaOstrzeżenia i środki ostrożnościPojemność

30g

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Przeznaczenie

Iladian intima przeznaczony jest dla kobiet, które odczuwają dyskomfort (pieczenie, swędzenie, suchość) w okolicach zewnętrznych narządów płciowych oraz dla tych, które są wyjątkowo narażone na infekcje okolic intymnych.

SeriaSkładSkład INCI

kwas mlekowy, glicerol, mleczan sodu, hydroksyetyloceluloza, parahydroksybenzoesan metylu, parahydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

Jak stosować

Iladian intima przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego.Po umyciu na okolice zewnętrznych narządów płciowych nałożyć cienką warstwę żelu iladian intima. Żel należy nakładać od przodu w kierunku odbytu. Stosować raz dziennie, na noc.W przypadku utrzymywania się objawów powyżej 7 dni należy zasięgnąć porady lekarza.

Waga

30 g

Właściwości

Wyrób medyczny Iladian intima łagodzi dolegliwości związane z podrażnieniami, grzybiczymi i bakteryjnymi infekcjami zewnętrznych narządów płciowych. Działa łagodząco w przypadku wszelkiego rodzaju podrażnień mechanicznych nie tylko związanych z infekcjami intymnymi. Żel iladian intima o lekko kwaśnym odczynie pH (ok. 4,0) przywraca prawidłowe warunki fizjologiczne, przez co redukuje poczucie dyskomfortu i hamuje rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych.

Dzienne spożycie

Preparat należy stosować raz, na noc