Iladian intima - żel pomocniczy w leczeniu infekcji intymnych, 30 g

Marka: ILADIAN
Dostępny
17,60

O produkcie

100002630

Iladian intima łagodzi dolegliwości związane z podrażnieniami, grzybiczymi i bakteryjnymi infekcjami zewnętrznych narządów płciowych.

Właściwości

Wyrób medyczny Iladian intima łagodzi dolegliwości związane z podrażnieniami, grzybiczymi i bakteryjnymi infekcjami zewnętrznych narządów płciowych. Działa łagodząco w przypadku wszelkiego rodzaju podrażnień mechanicznych nie tylko związanych z infekcjami intymnymi. Żel iladian intima o lekko kwaśnym odczynie pH (ok. 4,0) przywraca prawidłowe warunki fizjologiczne, przez co redukuje poczucie dyskomfortu i hamuje rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych.

Skład INCI

kwas mlekowy, glicerol, mleczan sodu, hydroksyetyloceluloza, parahydroksybenzoesan metylu, parahydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

Jak stosować

Iladian intima przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego.Po umyciu na okolice zewnętrznych narządów płciowych nałożyć cienką warstwę żelu iladian intima. Żel należy nakładać od przodu w kierunku odbytu. Stosować raz dziennie, na noc.W przypadku utrzymywania się objawów powyżej 7 dni należy zasięgnąć porady lekarza.

Przeznaczenie

Iladian intima przeznaczony jest dla kobiet, które odczuwają dyskomfort (pieczenie, swędzenie, suchość) w okolicach zewnętrznych narządów płciowych oraz dla tych, które są wyjątkowo narażone na infekcje okolic intymnych.

Ostrzeżenia


Pojemność

30g

Seria


Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.