Inofolic

  (1)

Inofolic to marka należąca do międzynarodowej grupy Exeltis. Specjalizuje się w produkcji suplementów przeznaczonych dla kobiet w ciąży lub starających się o dziecko. Cechuje się starannie dopracowaną formułą i wysokim stężeniem substancji aktywnych.

Sortuj według

    Inofolic - postaw na składniki wspierające płodność

    W ofercie Inofolic znajdują się produkty bogate w substancje wspierające utrzymanie równowagi hormonalnej. Kapsułki Inofolic Combi zawierają dwa rodzaje inozytoli (Myo-inozytol i D-Chiro-Inozytol). Są to związki chemiczne (nazywane inaczej witaminą B8) z grupy cukroli. Uczestniczą one w budowie fosfatydyloinozytolu. Inozytole minimalizują hiperandrogenemię oraz hiperinsulinemię. Pomagają w przywrócenie prawidłowych cykli miesiączkowych. Poleca się je również w celu zminimalizowania dolegliwości związanych z zespołem policystycznych jajników.

    Inofolic - saszetki lub tabletki z kwasem foliowym

    W składzie saszetek lub kapsułek Inofolic mieści się kwas foliowy, który zmniejsza ryzyko wystąpienia wad wrodzonych. Dodatkowo chroni on przed nieprawidłowym rozwojem cewy nerwowej płodu. Więcej na temat tej substancji organicznej przeczytasz w artykule: Kwas foliowy - suplementacja ważna nie tylko w ciąży. Foliany występują w warzywach, m.in. w szpinaku, szparagach, brukselki, jarmużu. Żeby jednak zadbać o ich prawidłowy poziom, można sięgnąć po suplementy diety. Producent oferuje preparaty Inofolic w różnych cenach.