Jasnum uro, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
35,79

O produkcie

100034619

Jasnum uro to suplement diety będący kompozycją ekstraktów roślinnych i witamin.

Właściwości

Jasnum uro to kompozycja ekstraktów roślinnych i witamin. Preparat wspiera układ moczowy, wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za kontrolę oddawania moczu. Składniki preparatu wspierają układ moczowy i prawidłowe funkcjonowanie pęcherza (wyciąg z lnu, wyciąg z dyni), wzmacniają mięśnie dna miednicy odpowiedzialne za kontrolę moczu (wyciąg z lnu), wspomagają prawidłową diurezę (wyciąg ze skrzypu polnego).

Tabela

 Składnik

 

Zawartość składników w dziennej porcji (2 kapsułki)

 

Ekstrakt z lnu zwyczajnego  250 mg
Ekstrakt z pestek dyni zwyczajnej  130 mg
Ekstrakt z ziela skrzypu polnego  250 mg
Witamina C  80 mg (100%*)
Witamina D  20 μg / 800 j.m.** (400%*)

* - procent realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia /** - jednostka międzynarodowa

Skład

Składniki: ekstrakt z nasion lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) standaryzowany na 20% lignanów, ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense), hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka), ekstrakt z pestek dyni zwyczajnej (Cucurbita pepo), kwas L-askorbinowy, cholekalcyferol.

Jak stosować

Stosować doustnie, dorośli - 2 kapsułki.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu, w okresie ciąży i karmienia piersią. Osoby z chorobami serca i nerek przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Producent

USP Zdrowie Sp. z o.o.

ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.