Kamiwaza, naturalny stymulator wzrostu włosów, 95 ml

Roślinny preparat, zmniejsza wypadanie włosów i stymuluje wzrost.

Dostępny
42,68

O produkcie: Kamiwaza, naturalny stymulator wzrostu włosów, 95 ml

100002801

Opis

Kamiwaza to preparat wyprodukowany z naturalnych ekstraktów roślinnych według receptury łączącej tradycyjną wiedzę zielarską z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii japońskiej.

Właściwości

Formuła naturalnego środka do pielęgnacji włosów Kamiwaza została opracowana w Japonii. Produkt zawiera ekstrakty roślinne pozyskane według receptury łączącej klasyczną wiedzę zielarską z najnowszą biotechnologią. Substancje aktywne zawarte w poszczególnych składnikach roślinnych pomagają chronić komórki mieszka włosowego przed skutkami szkodliwego stresu oksydacyjnego.

  • Wyciąg z kory buku jest źródłem związków fenolowych. Wspiera prawidłowe działanie mieszków włosowych.
  • Wyciąg z liści brzozy zawiera garbniki, flawonoidy i saponiny. Wspomaga normalizację produkcji sebum i zapobiega wypadaniu włosów.
  • Sok z łopianu dostarcza związki poliacetylenowe, olejki eteryczne, inulinę i sterole. Pomaga w poprawnym funkcjonowaniu komórek skóry głowy.
  • Sok z pokrzywy jest bogaty w chlorofile a i b, beta-karoten oraz witaminy z grupy K. Wspomaga utrzymanie odpowiedniej struktury włosów i reguluje wydzielanie sebum.

Jak działa Kamiwaza?

Preparat Kamiwaza zawiera roślinne składniki aktywne, które pobudzają reakcje prowadzące do wytwarzania białek antystresowych. Biostymulujące właściwości produktu uruchamiają mechanizmy powodujące regenerację komórek mieszków włosowych. W ten sposób przyczyniają się do odrastania włosów i przeciwdziałają ich nadmiernemu wypadaniu.

Jak stosować Kamiwaza?

Rozprowadź produkt Kamiwaza równomiernie na skórze, unikając wcierania.

Jak często stosować Kamiwaza?

Jeśli Twoim problemem jest łojotokowe zapalenie skóry głowy, stosuj Kamiwaza codziennie przez 6 tygodni. Następnie zmniejsz częstotliwość używania do 2 razy w tygodniu przez okres 3 miesięcy. Gdy borykasz się z łysieniem, używaj preparatu aż do momentu uzyskania zadowalającego efektu, jednak co najmniej przez 4 miesiące. Przy łupieżu stosuj produkt codziennie przez 7 dni, a później 2 razy w tygodniu przez miesiąc. Jeśli Twoim celem jest przyspieszenie porostu włosów przy nadmiernym wypadaniu, używaj preparatu codziennie przez miesiąc, następnie 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące.


Skład INCI

Aqua, Fagus sp. extract, Betula sp. extract, Bardana sp. extract, Urtica sp. extract, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Jak stosować

Niewielką ilość preparatu nanieść na skórę głowy, nie spłukiwać.

Przeznaczenie

Łysienie, nadmierne wypadanie włosów, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież, słabe włosy.

Pojemność

95 ml

Producent

Ayla Biolabs

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.