Katarek, nawilżająca maść do nosa, 15g

Marka: KATAREK

Wyrób medyczny, maść do nosa z prebiotykiem i wyciągiem z ogórecznika.

Dostępny
14,69

Klienci kupili również

O produkcie: Katarek, nawilżająca maść do nosa, 15g

100017154

Opis

Maść nawilżająca do nosa z prebiotykiem to wyrób medyczny o właściwościach nawilżających oraz wspomagających utrzymanie odpowiedniej wilgotności błon śluzowych nosa.


Właściwości

Zawarty w maści prebiotyk Biolin P wspiera procesy regeneracyjne naturalnej flory bakteryjnej tworząc barierę przed wirusami, bakteriami i zanieczyszczeniami. Poza prebiotykiem maść zawiera również wyciąg z ogórecznika lekarskiego, oliwę z oliwek, które nawilżają i pielęgnują błonę śluzową nosa oraz likwidują suche skórki, które pojawiają się w wyniku kataru na skrzydełkach nosa. Maść Katarek nie tylko działa podczas infekcji skracając czas leczenia kataru, działa również prewencyjnie, niwelując negatywny wpływ smogu, klimatyzacji czy ogrzewania na śluzówkę nosa. Produkt można stosować zarówno wewnątrz nosa jak i na zewnątrz. Może być używania u dzieci powyżej 1. roku życia i osób dorosłych.


Skład

składniki: woda, wazelina, gliceryna, olej parafinowy, uwodornione monoglicerydy oleju kokosowego, 1,2 heksanodiol, estry gliceryny i kwasu tłuszcowego, stearynian gliceryny SE, oliwa z oliwek, olej z ogóreczka lekarskiego, octan tokoferylu, biolin p., karbomer, alkohol cetearylowy, stearynian gliceryny, benzoesan sodu, guma ksantanowa, wodorotlenek sodu, EDTA


Waga

masa netto: 15 g

Dystrybutor

Duna Sp. z o.o.


Producent

Gofarm Sp. z o.o. S.K.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.