KenayAG, Resveratrol Trans 200mg, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety zawiera resweratrol, który wspiera układ krwionośny.

Wielkość opakowania - kapsułki
Dostępny
104,95

O produkcie: KenayAG, Resveratrol Trans 200mg, suplement diety, 60 kapsułek

100016500

Opis

Suplement diety Resveratrol Trans zawiera zmikronizowany resweratrol, który należy do związków zwanych przeciwutleniaczami lub antyoksydantami.

Właściwości

Resweratrol uzupełnia dietę w antyoksydanty.
Resveratrol jest naturalnie występującą fitoaleksyną wytwarzaną przez niektóre z roślin wyższych tj. roślin o zaawansowanej budowie i sposobach rozmnażania. Resveratrol jest reakcją na stres wywołaną uszkodzeniami, infekcjami grzybowymi czy też konsekwencjami zanieczyszczenia środowiska, a więc – jest substancją obronną, uaktywniającą się w chwili zagrożenia.
Podawanie resweratrolu indukuje rozszerzenie naczyń krwionośnych, a w konsekwencji zmniejsza ryzyko nadciśnienia i chorów sercowo-naczyniowych, a także zapobiega miażdżycy.
Najbogatszym źródłem resveratrolu trans jest rdest japoński.
Mikronizacja ułatwia i przyśpiesza absorpcję składnika przez nasz organizm była łatwiejsza, stąd większa skuteczność preparatu. Absorpcja takiej formy preparatu jest ok. 200% razy większa niż regularnego resveratrolu trans.

Tabela

składnik zawartość
(1kapsułka)
Resweratrol trans- zmikronizowany czysty związek otrzymany z ekstraktu korzeni i kłączy rdestu japońskiego
(Polygonum Cuspidatum) (98-99%)

200mg

Skład

Składniki: ekstrakt z korzeni i kłączy rdestu japońskiego, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.

PrzeznaczenieOstrzeżenia

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent

KENAY A.GRZEGOREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Częstochowska 25
62-800 Kalisz

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.