KenayAG, Ubichinol 50mg, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety zawiera koenzym Q10, który poprawia dotlenienie organizmu.

Wielkość opakowania - kapsułki
Dostępny
67,15

O produkcie: KenayAG, Ubichinol 50mg, suplement diety, 60 kapsułek

100016498

Opis

Suplement diety zawiera Ubichinol, czyli aktywną formę koenzymu Q10, który bierze udział w procesie wytwarzania energii w komórkach, poprawia ich dotlenienie.


Właściwości

Ubichinol (aktywna forma Koenzymu Q10) - chroniony kwasami: alfa-liponowym, kaprynowym i kaprylowym oraz D-limonenem, przed utlenieniem i krystalizacją.
Koenzym Q10 konieczny jest zwłaszcza do prawidłowej pracy tych organów, które do funkcjonowania potrzebują dużo energii, czyli dla serca i mięśni szkieletowych. Dostarcza on energii komórkom w czasie ich regeneracji i wzrostu oraz bierze czynny udział w walce z wolnymi rodnikami, zapobiegając starzeniu się skóry.
Składnik ten wspomaga leczenie wielu poważnych chorób: niewydolności krążenia, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy czy niektórych chorób mięśni.


Tabela

składnik zawartość
(2kapsułki)
Ubiquinol® (Kaneka Ubiquinol™)

-aktywna forma koenzymu Q10

100 mg

Skład

Składniki: olej rzepakowy, substancja emulgująca: estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu, ubichinol (Kaneka UbiquinolTM - aktywna forma koenzymu Q10), substancja słodząca: wosk pszczeli, przeciwutleniacz: lecytyna sojowa (non GMO), żelatyna, stabilizator: glicerol, barwnik: karmel.


Jak stosować

Doustnie, po posiłku.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce, po posiłku.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Informacja alergiczna: produkt może zawierać soję.


Producent

KENAY A.GRZEGOREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Częstochowska 25
62-800 Kalisz


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.