Qmed klin odciążająco-korygujący pod palce rozmiar L, 2 szt.

Dostępny
15,90

O produkcie: Qmed klin odciążająco-korygujący pod palce rozmiar L, 2 szt.

100050992

Opis

Qmed klin odciążająco-korygujący pod palce rozmiar L, 2 szt. wskazany jest do stosowania w celu korekcji ustawienia palców oraz łagodzenia bólu stawów śródstopno-palcowych. Klin można stosować w przypadku noszenia obuwia typu zamkniętego.


Właściwości

  • Wykonany ze 100% silikonu.
  • Wskazany dla osób z palcami młotkowatymi i zapaleniem kaletek maziowych.
  • Łagodzi bóle stawów śródstopno-palcowych.
  • Specjalny pierścień zapewniający prawidłową pozycję palców.
  • Amortyzuje obolałe miejsca podczas chodzenia.
  • Można nosić w obuwiu zamkniętym.

Klin odciążająco-korygujący pod palce to wyrób medyczny wielokrotnego użytku, opracowany przez polską markę Qmed. Jest on skierowany do osób z problemem palców młotkowatych (zgięcie stawu międzypaliczkowego palców stopy), zapaleniem kaletek maziowych oraz bólem w okolicach stawów śródstopno-palcowych. Zaawansowana konstrukcja ze 100% silikonu skuteczine redukuje ucisk na bolesne miejsca, osłania je i amortyzuje podczas całodziennego chodzenia. W zestawie sprzedawana jest 1 para klinów (pod prawą i lewą stopę), dostępnych w rozmiarze L.

Ważnym elementem konstrukcyjnym klina odciążająco-korygującego pod palce Qmed jest specjalny pierścień, który pomaga utrzymać prawidłową pozycję palców i zapewnia niezwykły komfort podczas użytkowania. Klin zalecany jest do stosowania w przypadku noszenia obuwia typu zamkniętego. Jego użytkowanie nie jest jednak wskazane w sytuacji, gdy w miejscu aplikacji wyrobu pojawią się zmiany skórne.


Skład

100% silikon

Przeznaczenie

Wskazania: bóle stawów śródstopno-palcowych, zapalenie kaletek maziowych

Waga

26 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.