Schantz NT-BAC, kołnierz ortopedyczny, rozmiar C4, kolor beżowy, 1 szt.

Dostępny
31,62

O produkcie: Schantz NT-BAC, kołnierz ortopedyczny, rozmiar C4, kolor beżowy, 1 szt.

100052670

Opis

Schantz NT-BAC, kołnierz ortopedyczny, rozmiar C4, kolor beżowy, 1 szt. to kołnierz ortopedyczny typu Schantz.


Właściwości

Schantz NT-BAC, kołnierz ortopedyczny, rozmiar C4, kolor beżowy, 1 szt. jest przeznaczony dla osób cierpiących na: uszkodzenia mięśni i więzadeł, przeciążenia i stany zapalne, dysfunkcje stawów międzykręgowych, uszkodzenie krążka międzykręgowego, choroby reumatoidalne, doleczanie stłuczeń, skręceń, złamań.


Skład

Pianka PU, Dzianina jednołożyskowa.


Jak stosować

Właściwe użycie kołnierza jest tak samo ważne jak właściwy dobór rozmiaru ze względu na prawidłowe unieruchomienie i komfort użytkowania. Za pomocą rzepów należy umiarkowanie dociągnąć i zapiąć kołnierz.


Dzienne spożycie

Według potrzeb.


Przeznaczenie

Silniejsze zespoły bólowe przy zmianach zniekształcających kręgosłup i dyskopatiach, stany pooperacyjne, złamania i zwichnięcia kręgów szyjnych.


Ostrzeżenia

Kołnierz może być prany ręcznie w letniej wodzie z użyciem łagodnych detergentów. Nie prac w pralce, nie chlorować. Nie wyżymać, delikatnie wycisnąć. Suszyć w pozycji rozłożonej z dala od sztucznych źródeł ciepła.


Producent

MDH Sp. z o.o.
Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.