Laktoferyna, suplement diety, krople doustne, 7 ml

Suplement diety, czysta laktoferyna z mleka krowiego, w formie kropli.

Dostępny
32,06

O produkcie: Laktoferyna, suplement diety, krople doustne, 7 ml

100009396

Opis

Laktoferyna, suplement diety, krople doustne, 7 ml zawiera specjalnie mikronizowaną czystą naturalną laktoferynę z mleka krowiego (bLF) dopasowaną swoimi właściwościami do sporządzenia zawiesiny olejowej.


Właściwości

Produkt zawiera specjalnie mikronizowaną czystą naturalną laktoferynę z mleka krowiego (bLF) dopasowaną swoimi właściwościami do sporządzenia zawiesiny olejowej.

Tabela

Składnik 12 kropli 24 krople
Laktoferyna 100 mg 200 mg

Skład

Składniki: średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (olej MCT), laktoferyna z mleka krowiego.


Jak stosować

Przed każdym użyciem należy dokładnie wymieszać zawartość, wstrząsając energicznie butelką przez ok. 30 sekund w celu uzyskania jednorodnej zawiesiny. Odmierzyć zalecaną ilość kropli za pomocą kroplomierza. Zawiesina pozostaje jednorodna i gotowa do zastosowania przez kilka minut. Jeśli w tym czasie krople nie zostaną podane, należy je ponownie wymieszać. Po odmierzeniu zalecanej porcji krople można spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letniej wodzie lub innym letnim płynie. Nie łączyć z gorącymi lub gazowanymi płynami. Po zastosowaniu produktu opakowanie należy szczelnie zamknąć.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: niemowlęta i dzieci do 3 r.ż.: 12 kropli zawiesiny. Starsze dzieci powyżej 3. roku życia: 24 krople zawiesiny.

Rekomendowany okres suplementacji: 3 miesiące.


Przeznaczenie

We wspomaganiu odporności, wspierająco w infekcjach, w zaburzeniach gospodarki żelaza, w regeneracji nabłonka jelitowego (działanie bifidogenne).


Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze poniżej 25 ̊C, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy.


Waga

7 ml netto


Producent

Pharmabest

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.