Lansinoh Therapearl, kompresy żelowe, 2 sztuki

Kompres żelowy zmniejszający siniaki, używany na ciepło lub zimno.

Dostępny
54,99

O produkcie: Lansinoh Therapearl, kompresy żelowe, 2 sztuki

100011023

Opis

Kompresy żelowe zaprojektowane przez specjalistów, z wykorzystaniem wiedzy medycznej na temat leczenia siniaków, obrzęków i stanów zapalnych, TheraPearl łączy uzdrawiającą moc ZIMNEJ oraz CIEPŁEJ terapii – wszystko w jednym wygodnym opakowaniu.

Właściwości

  • Bez dodatku BPA i BPS
  • Użyte ciepłe: pomagają łagodzić podrażnienia, pomagają w udrażnianiu przewodów mlekowych i ułatwiają wypływ pokarmu
  • Użyte zimne: łagodzą ból i przynoszą ulgę zmniejszając obrzęk
  • Mogą być używane wraz z laktatorem inicjując wypływ pokarmu i redukując czas odciągania
  • Wyjątkowa struktura pozostawia kompresy elastycznymi nawet po zamrożeniu
  • Wielokrotnego użytku, trwałe i wytrzymałe. W zestawie specjalne pokrowce do kompresów
  • Bez dodatku lateksu

Jak stosować

Jak stosować ciepłe okłady: Umieścić kompres w fioletowym pokrowcu na talerzu kuchenki. Ustawić czas w zależności od mocy kuchenki mikrofalowej (700 W - 16 sekund/1 000 W - 13 sekund/ 1 250 W - 11 sekund). Każdy kompres należy podgrzać oddzielnie. Po skontrolowaniu stopnia ogrzania kompresu w razie potrzeby można podgrzać kompres przez dodatkowe 5 sekund.

Jak stosować zimne okłady: okłady należy umieścić w zamrażalniku na przynajmniej 2 godziny. Przed przyłożeniem do piersi, okłady należy włożyć do pokrowców.

Jak stosować okłady wraz z laktatorem: okłady podgrzać zgodnie z instrukcją dotyczącą podgrzewania ciepłych okładów podaną przez producenta. Przed przystąpieniem do odciągania pokarmu, okłady umieścić wokół zewnętrznej powierzchni lejka laktatora i zabezpieczyć zapięciem.


Przeznaczenie

Stosowanie ciepłej terapii: łagodzenie obrzęków, odblokowanie przewodów mlekowych oraz terapia zapalenia sutka a także wspomaganie odciągania pokarmu. Terapia ciepłem pomaga złagodzić dolegliwości zapalenia sutka oraz wspomaga odciąganie pokarmu. Terapia zimnem zmniejszenie bólu i obrzęków. Również do zastosowania z laktatorem: pasuje do każdego rodzaju laktatora, aby poprawić przepływ pokarmu podczas odciągania pokarmu.

Ostrzeżenia

Okładów Lansinoh Therapearl nie należy podgrzewać dłużej niż zaleca producent. Podgrzewanie niezgodnie z instrukcją może spowodować uszkodzenie kompresów. Przed zastosowaniem zawsze należy sprawdzić temperaturę okładów. Nadmierne podgrzanie lub zbyt długie przykładanie może prowadzić do uszkodzenia ciała. Nie należy stosować na wrażliwą skórę lub rany otwarte. Stosować tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Nie przekłuwać i/lub nie połykać zawartości okładów. Z okładami nie należy zasypiać. W przypadku silnego, utrzymującego się przewlekłego bólu, należy skontaktować się z lekarzem

Dystrybutor

SENSIMED

Producent

Lansinoh Laboratories Inc.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.