Lansinoh, wkładki laktacyjne, 60 sztuk

Wkładki laktacyjne bardzo chłonne chronią przed przeciekaniem pokarmu.

Dostępny
25,05

O produkcie: Lansinoh, wkładki laktacyjne, 60 sztuk

100006059

Opis

Wyjątkowo chłonne wkładki laktacyjne, dzięki którym unikniesz krępującego przeciekania pokarmu.

Właściwości

Karmienie piersią to wyzwanie dla młodej mamy. W odnalezieniu się w nowej roli pomocne mogą okazać się wkładki laktacyjne firmy Lansinoh, które są uniwersalne, dyskretne i naturalnie wyprofilowane. Pomagają uporać się z nadmiarem pokarmu, chroniąc przed przeciekaniem i powstawaniem nieestetycznych plam na odzieży. Dopasowują się do każdego rodzaju piersi, niezależnie od ich kształtu i rozmiaru. Pozostają całkowicie niewidoczne pod bielizną. Ponadto są to jedyne wkładki wiążące wilgoć zachowujące swój kształt po zamoczeniu.

Specjalnie opracowana konstrukcja produktu Lansinoh wkładki laktacyjne sprawia, że są one niezwykle wygodne w użytkowaniu. Pozostają na swoim miejscu przez długi czas, dzięki dwóm samoprzylepnym paskom zapobiegającym ześlizgiwaniu się. Gwarantują izolację nadmiaru pokarmu, jednocześnie nie podrażniając delikatnej i wrażliwej skóry piersi.

Mają wyjątkową powłokę o strukturze zbliżonej do plastra miodu, która tworzy wodoodporną ochronę. Ich oddychająca warstwa wewnętrzna skutecznie zabezpiecza odzież przez zawilgoceniem, gwarantując jednocześnie optymalną wymianę powietrza. Pojedyncze pakowanie wkładek ułatwia stosowanie ich w różnych okolicznościach, jednocześnie zapewniając najwyższy poziom higieny i sterylności. Lansinoh wkładki laktacyjne nie zawierają dodatku BPA (bisfenolu A) i BPS (bisfenolu S).

Jak działają Lansinoh wkładki laktacyjne?

We wkładkach laktacyjnych zastosowano technologię One-Way, która gwarantuje efektywne wchłanianie wilgoci, aby pozostawiać skórę długotrwale suchą. Produkty zawierają super-absorbujący polimer zatrzymujący wilgoć wewnątrz wkładki.

Jak stosować Lansinoh wkładki laktacyjne?

Odklej warstwę zabezpieczającą z paska samoprzylepnego i umieść wkładkę we wnętrzu biustonosza. Pamiętaj o regularnym wymienianiu akcesorium, zawsze wtedy, gdy poczujesz wilgoć.

Kiedy stosować Lansinoh wkładki laktacyjne?

Wkładek laktacyjnych możesz używać zarówno w dzień, jak i w nocy, gdy chcesz zabezpieczyć bieliznę przed przeciekaniem pokarmu.


Waga

60 sztuk

Producent

Lansinoh Laboratories Inc.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.