Lifelinediag Magnesium Point chlorek i cytrynian magnezu w płynie, 100 g

Dostępny
66,30

O produkcie: Lifelinediag Magnesium Point chlorek i cytrynian magnezu w płynie, 100 g

100051871

Opis

Lifelinediag Magnesium Point chlorek i cytrynian magnezu w płynie 100 g to suplement diety, który pozwala uzupełnić niedobór istotnego dla organizmu składnika, jakim jest magnez. Należy stosować go jedynie po konsultacji z lekarzem. Nie zastąpi zbilansowanej diety.


Właściwości

 • Zawiera magnez.
 • Postać przyjemnego syropu.
 • Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 4. roku życia.
 • Wygodne opakowanie z nakrętką.
 • Nie zawiera sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników, aromatów.

Lifelinediag Magnesium Point to suplement zawierający magnez. Jest to składnik pełniący wiele istotnych funkcji. Aktywuje kilkaset enzymów w przemianach wewnątrzkomórkowych, a także uczestniczy w syntezie białka, czy przewodzeniu impulsów nerwowych i skurczu mięśni. Zmniejsza ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego, arytmii, choroby niedokrwiennej, cukrzycy, a nawet depresji. Magnez wzmacnia działanie układu odpornościowego i poprawia trawienie. Pełni ważną funkcję w procesie budowy kości i zębów. Dodatkowo łagodzi wszelkie objawy związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego oraz niweluje bóle menstruacyjne.

Magnez stabilizuje funkcję układu nerwowego oraz usprawnia pracę szarych komórek. Jest również odpowiedzialny za sprawne działanie układu naczyniowo-sercowego. Poprawia pamięć i myślenie. Zmniejsza nadpobudliwość i działa uspokajająco. Składnik ten chroni organizm przed toksycznymi pierwiastkami, takimi jak ołów, kadm i rtęć. Zapobiega ich szkodliwemu działaniu na organizm.


Tabela

2,5 ml (2,5 g) zawiera 57 mg magnezu, co stanowi 15,2% RWS*. *RWS – referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: woda oczyszczona, magnez (chlorek magnezu, sole magnezowe kwasu cytrynowego), nośnik – glicerol, regulator kwasowości – kwas winowy (L(+)-), substancja konserwująca – sorbinian potasu.


Jak stosować

Doustnie. Rozcieńczyć w 100 ml wody.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe i dzieci powyżej 4 roku życia 2,5 ml (2,5 g) dziennie.


Przeznaczenie

Suplementacja magnezu.


Ostrzeżenia

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
 • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Dzieci do 12 roku życia stosowanie powinny skonsultować z lekarzem. Dla dodatkowej ochrony nakrętka produktu wyposażona jest w plombę – nie używać jeżeli zabezpieczenie jest zniszczone. Dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub przechowywaniem. Występujący w produkcie osad nie stanowi wady produktu.

Sposób przechowywania:

 • Przechowywać w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zamrażać.
 • Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.
 • Przechowywać w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zamrażać.
 • Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Waga

100 g netto


Producent

Wytwórnia Euceryny Laboratorium Farmaceutyczne „COEL”


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.