Lipa fix produkt leczniczy, 30 saszetek

5,59
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100006366

Preparat ziołowy do zaparzania o działaniu napotnym, pobudzającym wydzielanie soku żołądkowego i żółci, łagodnie uspokajającym.

Ciąża

Ciąża i karmienie piersią: Ze względu na brak wystarczających danych dotyczących stosowania produktu leczniczego w okresie ciąży i karmienia piersią nie zaleca się przyjmowania produktu.

Dawkowanie

1 saszetkę zalać 1/2 szklanki wrzącej wody i naparzać pod przykryciem przez ok. 15 minut. Pić 2-3 razy dziennie między posiłkami po 1/2 szklanki świeżo przygotowanego naparu.

Dystrybutor

"Herbapol-Lublin" S.A.
Diamentowa 25
20-471 Lublin

Skutki uboczne

Nieznane. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych należy powiadomić lekarza lub farmaceutę.

Działanie

Produkt stosowany jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Ostrzeżenie specjalne: W przypadku nie ustąpienia objawów w ciągu kilku dni od momentu rozpoczęcia stosowania produktu leczniczego lub ich nasilenia się należy skonsultować się z lekarzem.

Producent

"Herbapol-Lublin" S.A.

Skład

1 saszetka zawiera 1,5 g kwiatostanu lipy.

Przyjmowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach które pacjent przyjmuje, przyjmował lub zamierza przyjmować w najbliższej przyszłości.

Wskazania

Tradycyjnie w przeziębieniach jako środek napotny oraz w kaszlu.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.