Liq CR Serum Night 0.3% Retinol Silk, koncentrat intensywnie korygujący na noc, 30 ml

Serum z retinolem intensywnie korygujące niedoskonałości, na noc.

Dostępny
58,90

O produkcie: Liq CR Serum Night 0.3% Retinol Silk, koncentrat intensywnie korygujący na noc, 30 ml

100010907

Opis

Koncentrat intensywnie korygujący na noc

Właściwości

LIQ CR Serum Night 0.3 Retinol Silk zawiera optymalne stężenie czystego retinolu, który widocznie poprawia napięcie skóry i koryguje niedoskonałości. Ponadto pomaga redukować bruzdy, zmarszczki, plamy starcze i trądzik u dorosłych. Formułę preparatu wzbogacono o kwas laktobionowy i witaminę E — składniki gwarantujące odpowiednie działanie bariery naskórkowej podczas terapii retinolem.

  • Retinol to naturalna forma witaminy A, która po przekształceniu w tretinoinę hamuje proces starzenia. W przeciwieństwie do tretinoiny, retinol jest znacznie mniej drażniący. Zmniejsza zmarszczki poprzez stymulację syntezy kolagenu, rozświetla skórę i rozjaśnia przebarwienia. Jednocześnie zwiększa elastyczność skóry i likwiduje niedoskonałości.
  • Kwas laktobionowy zwiększa integralność warstwy rogowej naskórka. Jednocześnie wspomaga odbudowę bariery hydrolipidowej.
  • Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem, dzięki czemu może neutralizować wolne rodniki i tym samym — spowalniać proces starzenia się skóry. Dodatkowo zabezpiecza lipidy naskórka oraz włókna kolagenowe i elastynowe przed zniszczeniem. Jednocześnie przyspiesza regenerację skóry uszkodzonej przez zabiegi kosmetyczne czy oparzenia słoneczne.
  • Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy bierze udział w zachowaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry. Zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i poprawne działanie komórek dzięki zdolności do wiązania dużych ilości wody.

Produkt LIQ CR Serum Night 0.3 Retinol Silk przebadano dermatologicznie*. Nie był testowany na zwierzętach. Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.

Jak stosować Liq CR Serum Night 0.3 Retinol Silk?

Nałóż cienką warstwę (pół pipety) preparatu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Mocno wstrząśnij przed użyciem.

Jak często stosować Liq CR Serum Night 0.3 Retinol Silk?

Przez pierwszy miesiąc używaj 2 razy w tygodniu. Później zwiększ częstotliwość i stosuj co drugi wieczór.

Jak długo można stosować Liq CR Serum Night 0.3 Retinol Silk?

Możesz stosować LIQ CR Serum Night 0.3 Retinol Silk przez cały rok lub jako 3-miesięczną kurację. Preparat zużyj w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania.

Czy stosowanie Liq CR Serum Night 0.3% Retinol Silk w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Produkt LIQ CR Serum Night 0.3 Retinol Silk nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Liq CR Serum Night 0.3% Retinol Silk?

Nie stosuj preparatu na podrażnioną i uszkodzoną skórę. W trakcie terapii unikaj ekspozycji na promieniowanie UV.  Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia.

* https://www.liqpharm.pl/produkt/26/LIQ-CR-Serum-Night-0.3%25-Retinol-SILK-30-ml/


Skład INCI

Aqua (Water), Propylene Glycol, Lactobionic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Retinol, Polysorbate 20, Methylparaben, Propylparaben

Jak stosować

NOC
Pół pipety na aplikację (twarz,szyja i dekolt). Wstrząsnąć przed użyciem. Aplikować cienką warstwę.

Przez pierwszy miesiąc stosować 2 razy w tygodniu na noc na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie stosować co drugi wieczór. Stosować pod krem przez cały rok lub jako kurację 3-miesięczną. Unikać kontaktu z oczami. Unikać ekspozycji na promieniowanie UV. Nie stosować u kobiet w ciąży.


Przeznaczenie

Serum sprawdzi się świetnie przy każdym rodzaju cery wymagającej korygowania niedoskonałości (bruzdy, zmarszczki, trądzik, plamy). Pielęgnacja nocna dla skóry dojrzałej i młodej.

Pojemność

30 ml netto

Uwagi

Przebadany dermatologicznie. Nie testujemy naszych produktów na zwierzętach.
W trakcie stosowania może pojawić się przejściowe zaczerwienienie i łuszczenie się naskórka, które są naturalną reakcją skóry na retinol.
Ze względu na zastosowanie podwyższonego stężenia kwasu hialuronowego, serum LIQ CR może koagulować w formę żelu. Jest to proces odwracalny i w celu zmiany żelu w zol (płynna postać, gdzie cząsteczki kwasu hialuronowego są rozproszone w podłożu) należy serum przed użyciem intensywnie wstrząsnąć.Bez substancji zapachowych i barwników. Do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zużyć w przeciągu 3 miesięcy od otwarcia. Przechowywać poniżej 25°C

Producent

Liqpharm

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.